Bombowe zakończenie sezonu Kellys Cyklokarpaty 2017!

HomeINFORMACJE PRASOWE

Bombowe zakończenie sezonu Kellys Cyklokarpaty 2017!

Koniec sezonu zbliża się coraz większymi krokami, co oznacza że pozostały tylko cztery edycje Maratonów Rowerowych Kellys Cyklokarpaty. Aby zachęcić uczestników do wspólnego spędzenia ostatnich trzech wyścigów, organizatorzy przygotowali konkurs na dużą skalę – “Bomba nie wybiera”.

Bomba w języku sportowców to moment skrajnego wyczerpania spowodowanego zbyt dużym i zbyt długo trwającym wysiłkiem fizycznym. Mówi się, że bomba nie wybiera, ale organizatorzy Kellys Cyklokarpaty szukają sposobów na opanowanie tego zjawiska. Co więcej, oferują ciekawą pulę nagród gwarantowanych.

Dla uczestników, którzy 9 września ukończą maraton w Rzykach, na mecie czekać będzie bidon Kellys Cyklokarpaty. Za drugi ukończony wyścig, czyli Szczawnicę (23 września) każdy uczestnik otrzyma 50 PLN* na start w trzecim i jednocześnie ostatnim konkursowym wyścigu – Wierchomli (30 września). Kiedy bomba zostanie pokonana trzykrotnie, organizatorzy gwarantują bon do sklepu Cyklokarpaty w wysokości 100 PLN*.

(* szczegóły w regulaminie promocji)

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Organizatorzy Kellys Cyklokarpaty zadecydowali, że każdy uczestnik, który pokona bombę aż trzy raz, zawalczy o nagrody w klasyfikacji punktowej. Zostaną zsumowane punkty OPEN ze wszystkich dystansów. Wystarczy zatem… trzykrotnie wygrać OPEN Giga (bułka z masłem), a nagrodą będzie torba lub plecak firmy Kellys.

Organizatorzy zaskakują po raz trzeci, ponieważ szykują jeszcze jedną bombową niespodziankę. Każdy uczestnik, startujący w przynajmniej jednej z ostatnich trzech edycji Kellys Cyklokarpaty 2017 (Rzyki – 9 września; Szczawnica – 23 września; Wierchomla – 30 września) może wziąć udział w dodatkowym konkursie. Warunkiem jest udzielenie odpowiedzi na proste pytanie: “Dlaczego bomba nie wybiera?”. Na pogromców bomby, którzy udzielą najlepszych odpowiedzi, czekać będą rzeczy z kolekcji Kellys Cyklokarpaty. 5 koszul CYCLOVERS, 10 bluz oraz 20 t-shirtów. Gra jest warta… bomby.

SZCZEGÓŁY: http://cyklokarpaty.pl/bomba-nie-wybiera/

LINK DO ZAPISÓW: https://system.timedo.pl/panelCK/pl/

COMMENTS

DISQUS: 0