Wyniki – 26-27 sierpnia 2017

Wyniki – 26-27 sierpnia 2017

[PR] Maja Włoszczowska 10. na Pucharze Świata w Mont Sainte-Anne
Cyprus Sunshine Cup 2016 – Afxentia #4 [komentarze]
Cyprus Sunshine Cup: Fabian Giger z KRT zwycięzcą! [PR]

Puchar Świata rozstrzygnięty, a na naszych oczach dzieje się historia. Nino Schurter wygrał wszystkie sześć wyścigów tegorocznego Pucharu Świata i z kompletem punktów stanął na najwyższym stopniu podium oraz odebrał kryształowy puchar. Maja Włoszczowska mimo kontuzji zdołała zająć trzecie miejsce w Val di Sole, dzięki czemu w klasyfikacji generalnej zajęła drugie miejsce. Bezkonkurencyjna była Ukrainka Yana Belomoina. Kross Racing Team dzięki świetnym wynikom jej zawodniczek został najlepszą damską drużyną tegorocznego PŚ.

W kraju  przybyło nam kilkunastu Mistrzów Polski, ale że przestaję to ogarniać to coraz częściej wydaje mi się, że powinno się jakoś ograniczyć ten proceder. Jeszcze chwila i każdy będzie Mistrzem, bo specjalnie dla niego będzie utworzona jakaś kategoria, w której będzie mógł wygrać…


ŚWIAT

Puchar Świata DH - Val di Sole, Włochy

  1. Aaron Gwin – The YT Mob
  2. Amaury Pierron – Commencal Lac Blanc
  3. Loic Bruni – Specialized Gravity
  • Sławomir Łukasik – NS Bikes Factory Racing – miejsce 55 / +24,297

  1. Tahnee Seagrave – Transiton Bikes / FMD Factory
  2. Myriam Nicole – Commencal / Vallnord
  3. Trcey Nicole – Polygon UR

Puchar Świata XCO - Val di Sole, Włochy

Elita


  1. Nino Schurter – Scott SRAM MTB Team
  2. Stephane Tempier – Bianchi
  3. Julien Absalon – BMC MTB Racing Team
  • Marek Konwa – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team – miejsce 36 / +4:38
  • Maciej Jeziorski – Romet Factory Racing – miejsce 83 / -5 okr
  • Bartłomiej Wawak – Kross Racing Team – DNF

  1. Jolanda Neff – Kross Racing Team
  2. Yana Belomoina – CST sandd American Eeagle MTB Team
  3. Maja Włoszczowska – Kross Racing Team
  • Katarzyna Solus Miśkowicz – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team – miejsce 11 / +3:34
  • Paula Gorycka – Struby BiXS – miejsce 33 / +9:39

U23



POLSKA

Kellys Cyklokarpaty - Kamionka

Giga


  1. Mateusz Rejch – SST Lubcza
  2. Kuba Tomski – 72D Oshee Windsport Team
  3. Mateusz Bieleń – Bikeshop Racing Team

Mega


  1. Radosław Wasilewski – BSK Miód Kozacki
  2. Sławomir Dziwisz – Ustrzyki Dolne
  3. Marcin Stanuszek – 72D Oshee Windsport Team

  1. Ewa Ruszała – Grupetto – Cyklopedia Gorlice
  2. Katarzyna Galewicz
  3. Kamila Sowa – R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl

Solid MTB Maraton - Bodzyniewo

Giga


  1. Przemysław Rozwalka – Strefasportu.pl MW Invest
  2. Marcin Urbaniak – Colex Racing Team
  3. Michał Stachowski – Real 64sto

Mega


  1. Bartosz Wujczak – Real 64sto
  2. Mariusz Czarnota – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  3. Mateusz Mróz – Convert MrózRowery Team

  1. Małgorzata Witek – Strefasportu.pl MW Invest
  2. Lidia Bzdenga Antoniewicz – AF Mosina Team
  3. Sylwia Tumiłowicz – SGR Racing Team

Cisowianka Mazovia MTB Marathon - Brodnica

Giga


  1. Bartosz Grędziński – Kross Staff Team
  2. Damian Perkowski – PT Mazury Team Ełk
  3. Michał Wyżlic – Komobike Scott

  1. Joanna Gumieniak – MayerSport BokserskAutoserwis
  2. Małgorzata Lutecka – iFON KolarzKlub
  3. Zofia Sołtys – Velmar Merida CST Blachy Pruszyński Team

Mega


  1. Michał Kamiński – Go Sport AK-Sped Team
  2. Michał Lewandowicz – vinci-wheels.com
  3. Krzysztof Adrjanowski – rapp fitness

  1. Magdalena Kosko – Beat Bike Pro Relo Team
  2. Anna Ostrowska – T4B Bike Team
  3. Barbara Kleczaj – GO Sport AK Sped Team

X Kościerski Maraton MTB - Kościerzyna

  1. Mariusz Gil – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  2. Przemysław Ebertowski – Kingo Oscar Gniewino
  3. Bartosz Banach – Torus Apteka Gemini Gdańsk

  1. Aleksandra Zabłocka – MLKS Baszta Bytów
  2. Katarzyna Salewska – Flądra Sopoca

Dare2b MTB Maraton - Piwniczna Zdrój

Małopolska Liga Kolarska - Sułkowice

Elita


  1. Michał Topór – Superior Zator (U23)
  2. Wiktor Hudyka – UKS Grupa Kolarska Four Bike (U23)
  3. Tomasz Bal – Head Team Luboń Skomielna Biała

  1. Adrianna Stępniewska – Skan Bike Team Opoczno
  2. Małgorzata Mazurek – Niestowarzyszony
  3. Karolina Kukuła – Niestowarzyszony

Junior


  1. Stanisław Nowak – Superior Zator
  2. Albert Hudyka – UKS Grupa Kolarska
  3. Grzegorz Armatys – Niestowarzyszony

Juniorka


  1. Klaudia Bajołek – Scott Eurocycles
  2. Julita Fira – Head Team Luboń Skomielna Biała
  3. Klaudia Powroźnik – UKS Sokół Kęty

Masters I


  1. Adrian Rzeszutko – Niestowarzyszony
  2. Remigiusz Ciok – Niestowarzyszony
  3. Krzysztof Gajda – Jedlicze Team

Masters II


  1. Sławomir Bednarczyk – UKS Sokół Kęty
  2. Jarosław Miodoński – KCP Elzat Bieniasz Bike Team
  3. Wojciech Andryszczak – Zetra Tape

Masters III


  1. Zbigniew Zwoliński – TS Wilga Golkowice Grupa Instabud
  2. Piotr Ordzowiały – UKS Zawojak
  3. Adam Musioł – MMBike.pl

Masters IV


  1. Waldemar Banasiński – Browar Fortuna
  2. Remigiusz Zachara – TC Orzeł Spytkowice
  3. Roman Wiktorowicz – Hard Bike Tęcza

Strefa MTB Sudety - Muflon MTB - Srebrna Góra

  1. Dariusz Batek – CST MTB Team
  2. Filip Helta – SGR Specialized
  3. Rafał Alchimowicz – Interferie Optyk Okular

  1. Michalina Ziółkowska – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  2. Aneta Imielska – MTB Votum Team Wrocław
  3. Karolina Cierluk – Mitutoyo AZS Wratislavia

LOTTO Poland Bike Marathon - Nieporęt

  1. Kamil Kuszmider – TRW MTB Racing
  2. Adrian Jusiński – TRW MTB Racing
  3. Albert Karolonek – Warszawa Bemowo

  1. Krystyna Żyżyńska Galeńska – MyBike.pl
  2. Urszula Luboińska – Trezado BikeTires.pl
  3. Magdalena Kosko – Beat Bike Pro Relo Team

Legia MTB Maraton - Sochocin

  1. Paweł Pięta – Rafako Orbea MTB Team
  2. Karol Romanowski – KK Legia 1928 – Sunrace
  3. Jerzy Stękiel – Goggle PAE

  1. Aleksandra Zasada – Clear Bike Team

Maraton MTB wokół Jeziora Nowogardzkiego - Nowogard

  1. Paweł Piotrowicz – Cubica Racing Team
  2. Rafał Chmiel – Strzelce Krajeńskie
  3. Krzysztof Krzywy – Nexus Team

Trigar MTB Challenge - Kartuzy

  1. Bartosz Banach – Torus Apteka Gemini Gdańsk
  2. Tomasz Repiński – EDF Trek Gdynia
  3. Maciej Kasprzak – Real 64sto

  1. Aleksandra Zabrocka – MLKS Baszta Bytów
  2. Katarzyna Hendrzyk Majewska – Real 64sto
  3. Magdalena Fabjanowicz – 7R Logistic Politechnika Gdańska

Zachodnia Liga MTB - Bogdaniec

  1. Paweł Piotrowicz – Cubica Racing Team
  2. Filip Hasse – Merx Team Wągrowiec
  3. Przemysław Janik – Cubica Racing Team

  1. Milena Bogucka – Bike Team roletki.home.pl
  2. Małgorzata Lewandowska – Cubica Racing Team
  3. Julia Michałowska – SRS Szczecinek

Puchar Tarnowa - Góra św. Marcina

Elita


  1. Sławomir Dziwisz – Ustrzyki Dolne
  2. Wojciech Maciążka – UKS Zawojak Zawoja

U23


  1. Michał Topór – Superior Zator
  2. Wiktor Hudyka – UKS Grupa Kolarska Tour Bike
  3. Jakub Solarz – UKS Grupa Kolarska Tour Bike

Kobiety


  1. Marianna Wyszyńska Tyniec – UKS Zawojak Zawoja
  2. Krystyna Miłek – SST Lubcza

Junior


  1. Michał Cichoń – MTB MOSiR Dukla
  2. Grzegorz Armatys – Tarnów
  3. Radosław Obara – KS ETI LKKG Lublin

Masters I


  1. Tomasz Skalak – Tarnów
  2. Marek Tyniec – UKS Zawojak Zawoja
  3. Krzysztof Winczura – Sokół Tarnów

Masters II


  1. Mirosław Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike Team
  2. Andrzej Miłek – Sowa Sport Rzeszów
  3. Piotr Zając – KCP Elzat Bieniasz Bike

Masters III


  1. Zbigniew Zwoliński – TS Wilga Golkowice
  2. Franciszek Wantuch – Tarnów

Masters IV


  1. Remigiusz Zachara – TC Orzeł Spytkowice
  2. Mieczysław Sewerzyński – UKS Podwilk
  3. Roman Wiktorowicz – Head Bike Tęcza Tęczynek

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0