Zapowiedź DARE2b MTB Maraton Piwniczna Zdrój

HomeINFORMACJE PRASOWE

Zapowiedź DARE2b MTB Maraton Piwniczna Zdrój

Mocny akcent na zakończenie wakacji, DARE2b MTB Maraton Piwniczna Zdrój 2017 już 27 sierpnia. Zgodnie z tym co miało miejsce na dotychczasowych edycjach i tym razem załoga 2PM Group nie odpuszcza serwując nam prawdzie górskie ściganie, trasy zostały gruntownie przeprojektowane w stosunku do ubiegłorocznej edycji. Start i Meta będą zlokalizowane przy SkiHotelu Sucha Dolina a pierwsze kilometry prowadzą pograniczem polsko-słowackim.

Lecz to tylko rozgrzewka, bo już za moment zaczną się prawdziwe zmagania, a decydujące będą wasza kondycja i umiejętności techniczne na zjazdach a wszystko to w „wyjątkowych okolicznościach przyrody” z rozległymi górskimi panoramami na dolinę Popradu z potem Pieniny i Tatry.

Przygotowano dla Was trzy dystanse o różnej długości i przewyższeniu.

Najkrótszy Quarter to niecałe 24 km i ok. tysiąc metrów w pionie a jego przebieg zamyka się w najbliższej okolicy Piwnicznej Zdroju to doskonała okazja dla tych którzy chcą zacząć przygodę z prawdziwie górskim ściganiem.

Dystans Half to już 45 km i 1800 metrów do podjechania a w pakiecie wraz z nim dostaniesz kilku kilometrowy zjazd z Niemcowej do Rytra z najpiękniejszymi panoramami w Beskidzie Sądeckim.

Dla tych co to nie lubią mieć „w życiu za łatwo” przygotowany został dystans Full czyli 65 ok i 2600 metrów do góry. Na trasie dostaniesz super techniczny zjazd do Doliny Roztoki i podwójną radość pokonania podjazdu na przełęcz Żłobki.

Podczas tej edycji wśród zawodników startujących w tegorocznym DARE2b MTB Maratonie rozlosowany zostanie nagroda rower GT Zaskar którego sponsorem jest Serwis Rowerowy „U Żaby” z Zakliczyna. Mapy tras dostępne na www.2pmg.pl .

Impreza odbywa się przy wsparciu Urządu Gminy i Miasta Piwniczna Zdrój i burmistrza Pana Zbigniewa Janeczka. Sponsorem Nagród jest DARE2b, Hotel Piwniczna SPA&Conference, Shimano Polska, Serwis Rowerowy „U Żaby” , Lemonbike oraz Decathlon. Partnerem Głównym Dare2b MTB Maraton jest Vemont producent obuwia i odzieży do różnych form aktywności outdoorowej.

Więcej informacji na stronie organizatora.

COMMENTS

DISQUS: 0