72 OSHEE WINDSPORT TEAM jedzie po zwycięstwo!

HomeINFORMACJE PRASOWE

72 OSHEE WINDSPORT TEAM jedzie po zwycięstwo!

Kolejne zawody z cyklu Kellys Cyklokarpaty już 26 sierpnia w Kamionce. Po 10. maratonie serii liderem klasyfikacji generalnej tegorocznego cyklu Kellys Cyklokarpaty jest zespół 72 OSHEE WINDSPORT TEAM, który w bardzo wymagającym wyścigu w Dukli zajął pierwsze miejsce. Jak mówią sami zawodnicy teamu OSHEE, wyniki
z dotychczasowych startów napawają optymizmem przed drugą, jeszcze trudniejszą częścią sezonu.

Maratony Rowerowe Kellys Cyklokarpaty to cykl czternastu wyścigów rowerowych MTB dla amatorów, które trwają od końca kwietnia do końca września. Najbliższe zawody w ramach cyklu odbędą się już 26 sierpnia w miejscowości Kamionka w województwie podkarpackim.

Następnie zawodnicy zmierzą się ze sobą w Rzykach, Szczawnicy i na sam koniec, 30 września, w Wierchomli. Poszczególne trasy wyścigu różnią się długością odcinków maratonu i są przystosowane zarówno dla amatorów jazdy na rowerze jak i dla wielokrotnych uczestników tego typu przedsięwzięć. W ramach Kellys Cyklokarpaty przygotowano również zawody dla dzieci – wyścigi JUNIOR XC RACE, podczas których najmłodsi mogą sprawdzić się na różnych poziomach trudności trasy w zależności od wieku.

Uczestników tegorocznej edycji zawodów wspiera firma OSHEE, której produkty są dostępne w bufetach regeneracyjnych na trasie i na mecie zawodów oraz w strefie wyścigów Kids Race, adresowanych do najmłodszych adeptów rowerowej przygody.

Maratony Rowerowe Kellys Cyklokarpaty to nie jedyne wyścigi rowerowe, w których odnosi sukcesy 72 OSHEE WINDSPORT TEAM. Zawodnicy doskonale radzą sobie również w największym cyklu zawodów MTB BIKE MARTON, gdzie 6 sierpnia zwyciężyli w kategorii drużynowej, a zawodniczka teamu Karolina Sowa była bezkonkurencyjna w elicie kobiet i tym samym zapewniła sobie miejsce w Kadrze Narodowej na Mistrzostwa Europy w maratonie. Celem drużyny jest podium w klasyfikacji generalnej na koniec sezonu.

Zespół również bardzo dobrze sobie radzi w zawodach szosowych. 4 sierpnia, podczas ostatniego etapu 74 Tour de Pologne w Bukowinie, odbyła się najbardziej prestiżowa impreza w kalendarzu pasjonatów jazdy na rowerze – Tour de Pologne Amatorów, w której zawodnicy OSHEE wywalczyli wysokie 2. miejsce! Ponadto szosowcy w ostatnich tygodniach odnieśli jeszcze jeden sukces – Mateusz Mucha został Mistrzem Małopolski w kolarstwie szosowym w kategorii orlików, a Marek Wojnarowski wygrał w kategorii Masters.

Firma OSHEE zgodnie ze swoją filozofią: „Żyj, walcz, zwyciężaj!” od dawna wspiera profesjonalnych kolarzy, jak i amatorów dwóch kółek, czego przykładem są specjalnie izotoniki FOR BIKERIDERS. Napoje te idealnie spisują się w trakcie intensywnych treningów czy maratonów, gdy organizm sportowca traci zarówno wodę, jak i ważne dla organizmu witaminy, węglowodany czy elektrolity. Izotoniki FOR BIKERIDERS zawierają odpowiednio dobrane witaminy z grupy B – B3, B5, B6, B7, witaminę E i potas, które wpływają m.in. na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego czy pracę mięśni.

COMMENTS

DISQUS: 0