Wyniki – 19-20 sierpnia 2017

Wyniki – 19-20 sierpnia 2017

Michał Topór (Reprezentacja Polski) – Proffix Swiss Cup, Haiming
Plan na weekend 12/2017
Uwolnij siłę MTB!

Ruszła Vuelta, w kraju odbyło się tyle wyścigów, że aż dziw, że starczyło startujących ;) Do historii przeszła pierwsza edycja Ochotnica MTB Team, która w świetle warunków pogodowych na pewno będzie długo wspominana przez zawodników. Podobnie trudne warunki były m.in. na MTB Cross Maratonie w Bodzentynie, gdzie organizator zdecydował się na połączenie dystansu Fan i Master.

Polacy ścigali się na zawodach z kalendarza UCI w Szwajcarii i Austrii – Paula Gorycka, Patrycja Piotrowska oraz Maciej Jeziorski. Kolejne punkty UCI zdobyte!


ŚWIAT

Swiss Bike Cup - Basel, Szwajcaria

  1. Samuel Gaze – Specialized Racing
  2. Gerhard Kerschbaumer – Torpado Gabogas
  3. Matthias Stirnemann – Scott SRAM MTB Racing Team

  1. Sina Frei –
  2. Jolanda Neff – Kross Racing Team
  3. Alessandra Keller –
  • Paula Gorycka – Struby BiXS Team – miejsce 20 / +7:14

MTB Cross Country 'Rund um den Roadlberg' - Wintersdorf, Austria

  1. Maximilian Foidl – Austria
  2. Maximilian Holz – German Technology Racing
  3. Felix Ritzinger – Austria
  • Maciej Jeziorski – Romet Factory Racing – miejsce 12 / +8:09

  1. Janka Keseg Stevkova – Słowacka
  2. Jana Czeczinkarova – SRAM Mitas Trek
  3. Lisa Mitterbauer – BH SR Suntour KMC
  • Patrycja Piotrowska – KKW Superior Wałbrzych – miejsce 7 / -1 okr


POLSKA

Ochotnica 4 Towers

Pro

  1. Michał Ficek – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  2. Marcin Gołuszka – Bikershop Racing Team
  3. Jan Czapliński – Komobike Scott

Fun


  1. Maciej Ścierski – Tomazi Bike
  2. Adam Galman
  3. Tomasz Pawelec – Colex Racing Team

  1. Karolina Kukuła – Profidea Kraków
  2. Elżbieta Wydrowska – Divers Extreme Team
  3. Kasia Łysek – VO2Max Starzyński Coach

Bytowski Maraton MTB - Bytów

  1. Tomasz Repiński – EDF Trek Gdynia
  2. Mariusz Gil – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  3. Krzysztof Krzywy – Nexus Team

  1. Magdalena Hałajczak – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  2. Marzena Janczarska – Gdańsk
  3. Monika Kulling – Klif MTB Team

Mazury MTB - Węgorzewo

  1. Paweł Kowalkowski – Centrum Rowerowe Olsztyn Team
  2. Artur Korc – Centrum Rowerowe Olsztyn Team
  3. Krzysztof Łukasik – Mitutoyo AZS Wratislavia

Podkarpacka Liga Rowerowa - Jedlicze

Bike Atelier Maraton - Psary

  1. Dariusz Batek – CST MTB Team
  2. Marcin Budziński – Hurom Sławno Kellys
  3. Karol Kucięba – CST MTB Team

  1. Zuzanna Krzystałą – Mikesz Team
  2. Alina Serafin  – THP Team
  3. Ania Wajzer – Sengam Sport Racing Team

Bike Cross Maraton - Pobiedziska

  1. Hubert Semczuk – Rybczyński Bikes Remmers TP-Link
  2. Filip Jeleniewski – Rybczyński Bikes Remmers TP-Link
  3. Bartłomiej Oleszczuk – Rybczyński Bikes Remmers TP-Link

  1. Magdalena Hałajczak – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  2. Kamila Wójcikiewicz – Rooweromania Team Poznań
  3. Ewa Szymankiewicz – Rybczyński Bike Remmers TP-Link

Leszczyńska Liga Rowerowa - Przybyszewo

  1. Maciej Kasprzak – Real 64sto
  2. Grzegorz Grabarek – Real 64sto
  3. Przemysław Rozwalka – Strefasportu.pl MW Invest

  1. Katarzyna Hendrzyk-Majewska – Real 64sto
  2. Hanna Dembska – Kross Euro-rower.pl

Maratony Kresowe - Narewka

  1. Piotr Car – Mistral Team
  2. Patryk Muśko – Muśko Team
  3. Albert Karolonek – Warszawski Klub Kolarski

  1. Silvija Latozaite – Spring SBR Bank
  2. Katarzyna Sieńko – AGR Podlasie
  3. Karolina Muras Olesiewicz – AGR Podlasie

METROBIKES.pl MTB Cross Maraton - Bodzentyn

  1. Mateusz Rejch – SST Lubcza
  2. Mariusz Marszałek – Trybik Northwave Team
  3. Marcin Jabłoński – Metrobikes.pl

  1. Adrianna Stępniewska – Skan Bike Team Opoczno
  2. Krystyna Żyżyńska – Galeńska – MyBike.pl
  3. Monika Jagodzińska – Stowarzyszenie “Rowerowe Świętokrzyskie”

MTB Susz - Susz

Giga


  1. Artur Korc – Centrum Rowerowe Olsztyn
  2. Bartosz Grędziński – Kross Staff Team
  3. Jan Krukowski – MLKS Baszta Bytów

  1. Weronika Lorkowska – Team Verge Polska
  2. Katarzyna Kuczorska – VO2Max MTB Team
  3. Anna Ostrowska – T4B Bike Team

Mega


  1. Dariusz Wybraniak – Tczewski Klub Rowerowy
  2. Kacper Danielewski – Nowe Miasto Lubawskie
  3. Mateusz Tygielski – Nexus Team

  1. Anna Kaczmarek – Pruszcz Gdański
  2. Edyta Olech Jakubowska – Świecie
  3. Iwona Zaniewska – Olsztyn

Cyclo Cuiavia - Kruszwica

  1. Ryszard Zawieruszyński – Oponeo.pl
  2. Piotr Lis – Sportimed
  3. Daniel Kasprowicz – Skiline Sportswear Team

  1. Svitlana Chebanenko – Mi-Mi
  2. Małgorzata Nowacka – Rowerowa Brzoza
  3. Agata Sobota – FTI Racing Team

Puchar Smoka - Łysa Góra

Senior


  1. Sławomir Dziwisz – oszów
  2. Krzysztof Gajda – Jedlicze Team
  3. Zbigniew Krzesiński – Żbik Komańcza

Junior


  1. Piotr Gryzło – JSC Jasło
  2. Bartosz Bożek – Długie
  3. Jakub Bryl – Tarnów

Weteran 36-45


  1. Tomasz Leśniak – JSC Jasło
  2. Artur Gorczyca – JSC Jasło
  3. Wojciech Szustak – Tarnów

Weteran 45+


  1. Andrzej Miłek  – SST Lubcza
  2. Marek Gorczyca – JSC Jasło
  3. Janusz Feruś – Kwiaty u Woli

Puchar Strefy MTB Sudety - Pieszyce

  1. Wojciech Halejak – JBG-2 Professional MTB Team
  2. Piotr Brzózka – JBG-2 Professional MTB Team
  3. Mikołaj Dziewa – SGR Specialized

  1. Barbara Borowiecka – Klub Osób Niewidomych Omega
  2. Aneta Imielska – MTB Votum Team Wrocław
  3. Anna Michalak Warżała – PM Rider Team

Zachodnia Liga MTB- Bledzew

  1. Paweł Piotrowicz – Cubica Racing Team
  2. Filip Hasse – Merx Team Wągrowiec
  3. Rafał Jaros – Jaros Bike

  1. Milena Bogucka – Bike Team roletki.home.pl
  2. Marta Balcerzak – Mistrzowski Rowery Lech Piasecki
  3. Katarzyna Piecyk

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0