Rękawiczki Accent Effect

HomeSprzęt

Rękawiczki Accent Effect

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Tak bardzo przywykłem do jazdy w rękawiczkach z pełnymi palcami, że taki „krótkie” zacząłem nazywam po prostu rękawiczkami „szosowymi”. No ale przecież to nie jest tak, że one nadają się tylko na szosę, bo na rowerze górskim też można je nosić. Ostatnio opisywałem rękawiczki Accent Hero, model Effect jest zupełnym przeciwieństwem. Rękawiczki są krótkie, a na wewnętrznej stronie o jak największy komfort mają zadbać miękkie panele.

Mocny i pewny chwyt kierownicy zapewni wykonanie wewnętrznej części rękawiczek z antypoślizgowej skóry Amara. Rękawice zapinane są na rzep, kciuk i palec wskazujący są dodatkowo wzmocnione. Na części przy kciuku nie zabrakło oczywiście frotki do przetarcia okularów lub buzi. Po wewnętrznej stronie zamocowano także specjalne uchwyty na dwóch palcach, dla łatwiejszego ściągania rękawiczki z dłoni. Na spodzie znajdziemy też otwory wentylacyjne, tak by nasze dłonie nie spociły się za bardzo. Rękawiczki zostały także wzbogacone z spory panel odblaskowy, tak by poprawić widoczność rowerzysty. Rękawiczki Accent Effect występują w trzech wersjach kolorystycznych, a rozmiarówka sięga od rozmiaru XS do XL. Cena to 54,90 pln. Szczegóły na stronie dystrybutora.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0