Borys Góral – Mistrzostwa Polski XCE, Lublin

Borys Góral – Mistrzostwa Polski XCE, Lublin

REKLAMA
Wyniki ankiety 2017 [sport]
Kalendarz Milko Mazury MTB 2020
Mazury MTB [kalendarz 2019]
Wyniki – 15-17 kwietnia 2017
Majówka w Mrągowie z dwoma wyścigami Mazury MTB

Lublin jest pięknym miastem, a organizacja sprintów w samym centrum to świetny pomysł. Już rok temu trasa przypadła mi do gustu. W tym roku sprinty w Lublinie miały być priorytetem, jednak plany pokrzyżował mi wypadek. Pod koniec czerwca złamałem nogę i 3 tygodnie musiałem zwolnić z treningami. Na ostatniej wizycie u ortopedy dostałem zielone światło, aby znów obciążać nogę. Szybko podjąłem decyzje o starcie w Lublinie choć forma drastycznie spadła. Hej przygodo!

Trasa świetna, kibice również. Po eliminacjach 4. czas, więc nie jest źle. Dwa pierwsze biegi kontrolowałem od początku i wszedłem do finału. W finale nie było przypadkowych osób, same super nazwiska. Wystartowałem dobrze, jednak na pierwszej hopce, aby nie spiąć się z Marcelim w powietrzu odbiłem, niestety na barierki… Goniłem w pełnym skupieniu i zbliżałem się do rywali, ale niestety zabrakło. Kończę na 4. miejscu z ogromnym niedosytem (nie spodziewałem się takiej nogi po przerwie).

Mam nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie w Lublinie i że Grzegorz Miedziński ponownie weźmie na siebie organizacje MP XCE, bo wypala to super!

COMMENTS

DISQUS: 0