Prezentacja CST MTB Team

HomeINFORMACJE PRASOWE

Prezentacja CST MTB Team

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Zawodnicy CST MTB TEAM zostali zaprezentowani podczas uroczystego finału Uphill MTB Beskidy w Ustroniu. Ten międzynarodowy cykl wyścigów, organizowany wspólnie przez Polaków, Czechów i Słowaków, zasłużenie cieszy się już sporą renomą, ale nadal stale się rozwija. Wszystko dzięki prężnej ekipie organizatorów, na czele której stoi Andrzej Nowiński – człowiek, bez którego ten sukces nie byłby możliwy.

Advertisement

Prezentacja odbyła się na Rynku w ścisłym centrum Ustronia, co miało w sobie dodatkową wartość. Połączenie dekoracji zwycięzców, koncertu i prezentacji CST MTB TEAM okazało się strzałem w dziesiątkę. Całe wydarzenie obejrzało dużo więcej osób i dzięki temu nasz zespół na pewno zyskał nowych kibiców. Ze sceny przedstawiono wszystkich kolarzy oraz innych ludzi zaangażowanych w powstanie i rozwój grupy. Oczywiście wspomniano też o dotychczasowych dokonaniach, osiągniętych sukcesach i planach na przyszłość.

Wcześniej miał miejsce piąty, ostatni etap cyklu Uphill MTB Beskidy 2017 z metą na szczycie Równicy. Sama impreza z roku na rok zyskuje nowych fanów, a ostatecznie chodzi o dobrą zabawę i radość ze sportowej rywalizacji. W czasie zawodów Uphill MTB Beskidy tego nie brakuje, zatem do zobaczenia za rok.

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0