Sonia Skrzypnik razem z OSHEE sięga po zwycięstwo

HomeINFORMACJE PRASOWE

Sonia Skrzypnik razem z OSHEE sięga po zwycięstwo

Sonia Skrzypnik to najlepsza zawodniczka Downhill w Polsce. 17 lipca Skrzypnik udało się zdobyć złoty medal w kategorii kobiet podczas Mistrzostw Polski w Międzybrodziu Żywieckim, wyprzedzając drugą Inkę Janułę o niemal 6 sekund, a Elżbietę Figurę, która zdobyła 3. miejsce o 8,5 sekundy.

Przygoda Soni z Downhillem rozpoczęła się za czasów wczesnej szkoły podstawowej, kiedy to obecna Mistrzyni Polski zobaczyła starszych kolegów podczas wykonywania akrobacji na rowerach. Wtedy jeszcze nie myślała o Downhillu, ale wykonała pierwszy krok w tym kierunku – zaczęła od bikeparku. Od tego czasu wiele zmieniło się, a Sonia prze do przodu i osiąga najlepsze wyniki, nieraz lepsze od kolegów z trasy. Od zwyczajnej dziewczyny z sąsiedztwa, Sonia stała się Wonder Women polskiego Downhillu: zawodniczka mimo upadków, jeszcze ani razu nie była w gipsie, a wszystkie urazy kończą się co najwyżej na siniakach, czy szynach.

Sonię Skrzypnik i markę OSHEE połączyła determinacja do osiągania sukcesów, co wpisane jest w filozofię OSHEE: „Żyj, walcz, zwyciężaj!”. We współpracy z OSHEE, Mistrzyni Polski w Downhillu pokazuje, że dzięki wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów, można sięgać po najwyższe trofea.

COMMENTS

DISQUS: 0