Rękawiczki Accent Hero

HomeSprzęt

Rękawiczki Accent Hero

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Dobór rękawic na rower to zawsze sprawa dość kłopotliwa Nawet jeżeli w sklepie konkretny model leży dobrze na dłoni, to wcale nie jest powiedziane, że po kilku godzinach jazdy, będziemy mieli podobne odczucia. Dość popularnym ostatnio trendem jest stosowanie dość grubych i wygodnych chwytów silikonowych oraz rękawiczek bez większych żelowych wkładek, a czasem wręcz bez żadnej wkładki. Accent w modelu Hero zdecydował się tylko na jeden miękki panel tuż przy kciuku.

Sam jestem zwolennikiem jazdy w długich lekkich rękawicach nawet w lato. Silikonowe panele na palcach pozwalają na dobry chwyt i palce nie ześlizgują się z klamek hamulcowych. Boki palców wykonane są z przewiewnego materiału, a całość ma wiele otworów wentylacyjnych, tak by nie czuć dyskomfortu nawet w wysokich temperaturach. Accent Hero bardzo dobrze przylegają do dłoni, materiał nigdzie się nie marszczy, nie powodując nie potrzebnego nacisku na spód dłoni, co może prowadzić do drętwienia rąk. Oczywiście są tu też takie podstawowe rozwiązania jak panel na palcu wskazującym i kciuku do obsługi ekranu dotykowego, czy materiał frotte na kciuki pomocny w przetarciu okularów lub  zaklejonych żelami i batonami ust.

Dużym atutem tego modelu jest mnogość wersji kolorystycznych, a także duża rozpiętość rozmiarówki (XXS – XXL). Więcej o tym modelu na stronie dystrybutora

 


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0