Wyniki – 15-16 lipca 2017

Wyniki – 15-16 lipca 2017

Wyniki 16-17 lipca 2016
Plan na weekend 28/2017
Plan na weekend 28/2016

Nie tylko MP XCO były w ten weekend. Zanim podrzucę Wam tu poniżej listę nowych mistrzów kraju z różnych zakątków świata, to zobaczcie co działo się w Międzybrodziu Żywieckim, gdzie w ramach Diverse Downhill Contest rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w zjeździe. Niespodzianek nie było. W elicie najszybciej poleciał Sławomir Łukasik (NS Bikes Factory Racing), wśród kobiet Sonia Skrzypnik, a wśród juniorów Michał Ziobro (ABS Arek Bike Center). Masters I – Michał Śliwa, Masters II – Rafał Wiszniewski.

Na razie krótka zajawka z MP DH, ale za to jakże soczysta:

Wracając do cross country, to pod tym linkiem możecie przejrzeć najważniejsze niusy z tegorocznych Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim, a także obejrzeć powtórki z wyścigów w sobotę i niedzielę.

Jeśli chodzi o liczące się w XCO kraje to poniżej lista triumfatorów w kategorii elita:

  • Francja – Maxime Marotte / Pauline Ferrand Prevot
  • Rosja – Anton Sintsov / Ekaterina Anoshina
  • Szwajcaria – Nino Schurter / Jolanda Neff
  • Ukraina – Pavlo Lukan / Yana Belomoina

POLSKA

Gwiazda Południa - Stryszawa Prolog ITT

  1. Andrey Dianov – Loyalty Point
  2. Marcin Gołuszka – Bikershop Racing Team
  3. Bartek Borowicz – APS Polska Cozmobike

  1. Ksenia Chernykh
  2. Maria Ossowska
  3. Agnieszka Uroda Hampelska – Rafako Orbea MTB Team

Gwiazda Południa - Stryszawa #1

  1. Andrey Dianov – Loyalty Point
  2. Bartek Borowicz – APS Polska Cozmobike
  3. Michał Wacławek – Istebna

  1. Ksenia Chernykh
  2. Agnieszka Uroda Hampelska – Rafako Orbea MTB Team
  3. Kasia Laskowska – Finisher.pl

Gwiazda Południa - Stryszawa #2

  1. Marcin Gołuszka – Bikershop Racing Team
  2. Andrey Dianov – Loyalty Point
  3. Tomasz Bal – Head Team Luboń Skomielna Biała

  1. Ksenia Chernykh
  2. Agnieszka Uroda Hampelska – Rafako Orbea MTB Team
  3. Kasia Laskowska – Finisher.pl

Gwiazda Południa - Stryszawa #3

  1. Andrey Dianov – Loyalty Point
  2. Tomasz Bal – Head Team Luboń Skomielna Biała
  3. Marcin Gołuszka – Bikershop Racing Team

  1. Ksenia Chernykh
  2. Agnieszka Uroda Hampelska – Rafako Orbea MTB Team
  3. Kasia Laskowska – Finisher.pl

Gwiazda Południa - Stryszawa GC

  1. Andrey Dianov – Loyalty Point
  2. Marcin Gołuszka – Bikershop Racing Team
  3. Tomasz Bal – Head Team Luboń Skomielna Biała

  1. Ksenia Chernykh
  2. Agnieszka Uroda Hampelska – Rafako Orbea MTB Team
  3. Kasia Laskowska – Finisher.pl

Puchar Strefy MTB Sudety - Mieroszów

  1. Petr Adamek – Apache Loko Trutnov
  2. Piotr Krawczyk – Real 64sto
  3. Rafał Szczepuch – Quest Team

  1. Jana Adamkowa – Apache Loko Trutnov
  2. Joanna Olejniczak – Sokołowsko
  3. Patrycja Woźnica – Bike Atelier Team

Śnieżnik Challenge - Międzygórze

  1. Rafał Alchimowicz – KS Optyk Okular Jelenia Góra
  2. Mikolaj Jurkowlaniec – IMmotion Specialized Skoda Gall ICM Team
  3. Grzegorz Strychar – Mistubishi Materials MTB Team

  1. Monika Strychar – Mitsubishi Materials MTB Team
  2. Magdalena Góra

Maratony Kresowe - Sopockinie (Białoruś)

tbc

Bike Cross Maraton - Czerwonak

  1. Michał Górniak – Rybczyński Bikes Remmers TP-Link Team
  2. Przemysław Rozwalka
  3. Bartłomiej Oleszczuk – Rybczyński Bikes Remmers TP-Link Team

  1. Małgorzata Zellner – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  2. Ewa Szymankiewicz – Rybczyński Bikes Remmers TP-Link Team
  3. Iwona Rychlewska – Zdrojowa Hotels Kołobrzeg

Kellys Cyklokarpaty - Wojnicz

Giga


  1. Andrzej Jarosz – 72D Oshee Windpsport Team
  2. Mateusz Rejch – SST Lubcza
  3. Kuba Tomski – 72D Oshee Windsport Team

Mega


  1. Jakub Cierniak – JC-TB Wiedeń
  2. Lary Zębatka – laryzębatka.com
  3. Sławomir Dziwisz

  1. Magdalena Golonka – KSPO brakeparts.pl
  2. Kamila Sowa – R.A.S. Superior sowasport.pl
  3. Anna Prokop – TTC MPEC Tarnów

Legia MTB Maraton - Raciąż

  1. Paweł Rudziński – Absolute Bikes Redingo Team
  2. Michał Bujan – Superdrob Bike Team
  3. Jacek Witeska – Wieliszew Heron Team

  1. Aleksandra Zasada – Clear Bike Team

METROBIKES.pl MTB Cross Maraton - Morawica

Master


  1. Marcin Jabłoński – Metrobikes.pl
  2. Szymon Zacharski – 3R Radomski Ruch Rowerowy
  3. Paweł Chrząszcz – 72D Windsport Powered by Oshee

  1. Zofia Czyż – iBOX Mała Liga Cycling Team
  2. Ania Wajzer – Sengam Sport Racing Team

Fan


  1. Szymon Skrzypczak – Inżynieria Rowerowa
  2. Tomasz Siewierski – Sklep Bike Boys Lublin
  3. Kamil Różalski – Sklep Bike Boys Lublin

  1. Katarzyna Pakulska – Adalight Arealamp
  2. Magdalena Szymańska – Trybik Northwave Team
  3. Emilia Czajka – Bikehead

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0