Szczyt sezonu w Strefie MTB Sudety! Sprawdź nadchodzące eventy! 

HomeINFORMACJE PRASOWE

Szczyt sezonu w Strefie MTB Sudety! Sprawdź nadchodzące eventy! 

Strefa MTB Sudety rozwija się ostatnio bardzo szybko. W związku z tym, w szczycie sezonu, dzieje się tam naprawdę sporo ciekawych rzeczy.
Dopiero co ochłonęliśmy wszyscy po ubiegłotygodniowej, czwartej rundzie Pucharu Strefy 2017, która obyła się w Bielawie, a już czekają na nas kolejne wydarzenia.

W najbliższy weekend aż dwa duże weekendy kuszą wszystkich fanów kolarstwa górskiego:

SOBOTA, 15.07.2017 – piąta runda Pucharu Strefy 2017 w Mieroszowie

Kolejna runda ze sztandarowego cyklu maratonów MTB. Tym razem zawodnicy mierzyć się będą na magicznych trasach w okolicach Mieroszowa. Będą to pierwsze w historii strefowe zawody organizowane w tej okolicy, tym bardziej warto spróbować co okoliczne linie mają do zaoferowania!

Zapisy: http://zapisy.ultimasport.pl/275
Info: www.facebook.com/strefamtbsudety oraz www.strefamtbsudety.pl

NIEDZIELA, 16.07.2017 –  Otwarcie nowej trasy podjazdowej w Srebrnej Górze

Po sobotnim maratonie w Mieroszowie warto rozważyć opcję odwiedzenia singletrack’ów w okolicach Srebrnej Góry. To właśnie tam w niedzielę oficjalnie otwarta zostanie nowa trasa podjazdowa, do której powstania przyczyniła się kolarska społeczność (wsparcie projektu poprzez zbiórkę na Polak Potrafi). Rowery, wspólnie spędzony czas, koncerty, jedzenie i dobra zabawa to wszytko co zapewniają tego dnia organizatorzy.

Info: www.facebook.com/strefamtbsudety oraz www.facebook.com/trasy.enduro.srebrna.gora

Oprócz powyższych wydarzeń, w Strefie czeka na Was zawsze 500 km zróżnicowanych tras, punkty certyfikowane i masa wrażeń. Przy takim zagęszczeniu eventów warto zatem rozważyć dłuższy pobyt i w pełni wykorzystać potencjał jaki oferuje region Gór Sowich i Suchych.

COMMENTS

DISQUS: 0