Nowy Scott Genius 2018

HomeINFORMACJE PRASOWE

Nowy Scott Genius 2018

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Genius od wielu lat jest kluczowym modelem w naszej ofercie rowerów górskich ze względu na innowacyjność, technologię i wygląd. Genius ewoluował przez lata i co raz mocniej dostosowywał się do Enduro. Dzięki najnowszej integracji roweru z użytkownikiem i szlakiem, powstała nowa koncepcja, która stanowi podstawę procesu rozwoju. To co zjedzie, musi najpierw pod górę podjechać . To założenie było zawsze bliskie modelom Genius. To idealny rower MTB na każdy szlak, który przed sobą napotka. Niestraszne mu są długie alpejskie podjazdy, czy też szybkie single tracki. Tylko ty, dobra muzyczka w uszach i on, Nowy Genius , któremu żadna trasa się nie oprze. To bardzo dobre narzędzie pracy.

Rama wraz z amortyzatorem, waży niecałe 2249 gramów, nowy Genius ustanawia zatem nowy punkt odniesienia w segmencie rowerów o skoku 150mm. Nasi projektanci stworzyli nie tylko rasową maszynę do zjazdów, ale również fantastyczny produkt do podjeżdżania. Jednym z najważniejszych założeń przy tworzeniu nowego modelu Genius była wszechstronność. W przeciwieństwie do swoich konkurentów, nowy Genius daje możliwość jazdy zarówno na kołach 27,5” jak również 29”. Nie potrzeba zmieniać niczego, poza podkładką mimośrodową, którą regulujemy ustawienie geometrii przedniego trójkąta, zakładasz koła, które preferujesz, wsiadasz i jedziesz. Dla kół o rozmiarze 27,5” można używać opon o rozmiarze 2,5, 2,6, oraz 2,8, dla kół 29” pasują opony o rozmiarach od 2,4 do 2,6. Genius to rower dla każdego , a teraz w nowej odsłonie brzmi to jeszcze bardziej prawdziwie. Jedna rama, mnóstwo opcji!

Syncros 2018- Hixon iC kokpit

Na sezon 2018 rok Syncros przygotował nową zintegrowaną kierownicę Hixon iC wraz z mostkiem, dedykowaną kolarstwu górskiemu. Dzięki połączeniu kierownicy z mostkiem udało się osiągnąć bardzo niską wagę. Ta kierownica została zamontowana w nowym rowerze Genius 2018. Obok kokpitu Hixon Syncros kolejną nowością jest błotnik dedykowany rowerom MTB, bardzo wydajna pompka podłogową Vernon. Syncros wraca do gry tworząc jedne z najlepszych komponentów przeznaczonych do rowerów górskich jakie możesz kupić.

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0