Maciej Jeziorski (Romet Factory Racing) – Jelenia Góra Trophy UCI HC, Jelenia Góra

HomeKomentarze

Maciej Jeziorski (Romet Factory Racing) – Jelenia Góra Trophy UCI HC, Jelenia Góra

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


„Maja Race” już od kilku lat jest największą i najciekawszą imprezą XC w Polsce. Wyścig z wysoką rangą HC, który przyciąga sporo mocnych zawodników z zagranicy. Trasa niezmienna już od kilku lat – naturalna, bardzo wymagająca, ale również dająca dużą frajdę z jazdy. Lubię się tu ścigać. Bardzo mi odpowiada cały klimat tych zawodów. Tak ogólnie, Jelenia Góra to bardzo fajne i ładne miejsce :)

Co do mojego występu – 17 miejsce w elicie mężczyzn uważam za dobry wynik. Czułem się dobrze i pojechałem solidny wyścig. Co równie ważne, tym razem bez defektów i wywrotek. Majowe wyścigi miałem dość pechowe pod tym względem, więc tym bardziej ciesze się z udanego i „czystego” przejazdu.

Dobra atmosfera, przy trasie sporo ludzi – dzięki wszystkim za doping! :)

Za tydzień kolejne ściganie, tym razem w Białej. To będzie następna edycja Pucharu Polski z międzynarodową kategorią – UCI C3! :)


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0