Najpopularniejsi producenci odzieży kolarskiej

HomeSprzętZESTAWIENIA

Najpopularniejsi producenci odzieży kolarskiej

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


„Najpopularniejsze wśród czytelników #mtbxcpl” nabiera tempa – dotychczasowe zestawienia możecie zobaczyć tu. Tym razem hasłem przewodnim byli producenci odzieży na zamówienie, których na rynku jest blisko dwadzieścia. Przynajmniej tyle zostało przez Was wymienionych. Kto wie, może jest jeszcze ktoś. Aby dołączyć do dyskusji kliknij tu. Blisko jedna czwarta z 225 oddanych głosów jako najchętniej wybieraną przez siebie firmę wskazała Martombike. Istotną liczbę głosów w widełkach 5-10% dostały kolejno takie firmy jak Danielo, Verge, Quest, Vitesse, BCM Novatex, SISU Sport oraz ATAK Sport.

Ze swojej strony możemy dodać, że od roku w Redakcji jeździmy w strojach wyprodukowanych przez firmę Kalas Sportswear, którą oczywiście polecamy :)

Pozostałe wymienione w poniższym zestawieniu zebrały po kilka głosów, a poniższa kolejność odzwierciedla jedynie popularność każdej z firm.

 1. Martombike – link
 2. Danielo sportswear – link
 3. Verge – link
 4. Quest – link
 5. cmt / SISU SPORT – link
 6. Vitesse – link
 7. BcmNowatex – link
 8. Atak sport – link
 9. Attiq – link
 10. Nodon – link
 11. KALAS Sportswear Polska – link
 12. Galibier – link
 13. Viking – link
 14. Raso – link
 15. Sportgang – link
 16. Dmtex – link
 17. Kallisto Sportswear – link

Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0