Wspaniały weekend CST MTB Team

HomeINFORMACJE PRASOWE

Wspaniały weekend CST MTB Team

Ponad 1000 km w samochodzie, w sobotę 96 km w Gdańsku na Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe i w niedzielę 76 km podczas Bike Atelier Maraton w Gliwicach. Efekt? Dwa wspaniałe zwycięstwa lidera CST MTB TEAM, Darka Batka. W Gliwicach dobry wynik osiągnął również Michał Kucewicz, który w kategorii open zajął 3. miejsce, wygrywając jednocześnie kategorię M30. Chciałoby się napisać, że każdy weekend mógłby być właśnie taki jak ten miniony.

Jestem bardzo zadowolony. Zależało mi na zwycięstwie w Gdańsku, choć wiedziałem, że będzie to bardzo trudne. Rywale z zespołu JBG-2 byli mocni, co zresztą pokazali już wcześniej, ale tym razem to ja byłem górą. Udało mi się ich pokonać i obronić tytuł z poprzedniego roku – mówi szczęśliwy Darek. – W Gliwicach, po długiej podróży z Pomorza, no i oczywiście po wyścigu na długiej i naprawdę ciężkiej trasie, byłem trochę zmęczony, ale, jak się okazało, również udało się zwyciężyć. Fajnie, że Michał również dobrze pojechał, ale szkoda Karola, który miał defekt i nie miał już szans nadrobić strat. Tak czy inaczej, to był świetny weekend dla naszego teamu i oby tak dalej – kończy lider CST MTB TEAM.

Teraz przed grupą odpoczynek i w następny weekend czas na poważne ściganie w Jeleniej Górze, gdzie odbędzie się maraton z kategorii UCI. Z całą pewnością przyjadą kolarze z zagranicy, więc będzie okazja sprawdzić się na tle bardzo dobrych rywali.

COMMENTS

DISQUS: 0