Powtórka z wyścigów Pucharu Świata XCO w Albstadt

HomeWideo

Powtórka z wyścigów Pucharu Świata XCO w Albstadt

Jeżeli z jakiegoś powodu nie udało Wam się wczoraj śledzić zmagań na trasie Pucharu Świata XCO, to w tym wpisie podrzucamy linki do relacji, które były prowadzone na Red Bull TV. Możecie też przejrzeć naszą relację tekstową (uwaga tu są spoilery wyników!). Warto zerknąć na oba wyścigi bo naprawdę działo się wiele. Realizatorzy w playerze znaczyli najważniejsze wydarzenia opisanymi punktami więc możemy przejrzeć tylko najciekawsze smaczki, albo obejrzeć cały wyścig.

Tym, którzy nie wiedzą jak zakończyły się oba wyścigi nie będziemy psuć zabawy i nie powiemy jaki był wynik. No chyba, że zajrzeliście do naszego wpisu z wynikami to wtedy już po zabawie.


WYŚCIG ELITY KOBIET


Maja Włoszczowska zapowiadała walkę o ścisłe podium, a Jolanda Neff chciała się odbudować po niezbyt udanym starcie w Czechach. Cały czas na dobre wyniki mają apetyt młode zawodniczki depczące po piętach, tym bardziej doświadczonym.


WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN


Nino na pewno będzie walczył kolejny raz o potwierdzenie swojej dominacji, ale rewelacja z Novego Mesta – Mathieu van der Poel, tym razem startuje z dużo lepszego miejsca i jeżeli jest w takiej formie jak tydzień temu, to na pewno będzie skutecznie przeszkadzał Schurterowi.

COMMENTS

DISQUS: 0