Buduj z POMBA w Zabrzu, czyli Hasiok do przodu

HomeINFORMACJE PRASOWE

Buduj z POMBA w Zabrzu, czyli Hasiok do przodu

Pogoda coraz lepsza, dzień coraz dłuższy, jeździć na rowerze można coraz więcej, więc czas zadbać żeby było po czym jeździ. Pierwsza okazja już 24-25 czerwca w Zabrzu, gdzie na akcji Buduj z POMBA będą kontynuowane prace na pierwszym singlu na hałdzie. Przygoda z HaSiOK-iem zaczęła się w zeszłym roku, POMBA wspólnie z Pawłem – miejscowym, który czuwa nad tym, żeby projekt szedł do przodu rozpoczęli budowę pierwszego odcinka singletracka. Jednak że w małym gronie robota idzie powoli, stąd apel do wszystkich okolicznych rowerzystów głodnych nowych tras – przyjdźcie pomóc!

Wystarczy że weźmiecie ze sobą dużo energii i dobrego humoru, POMBA dostarczy niezbędne narzędzia. Dla każdego pracującego znajdzie się też woda czy coś do przegryzienia. Po prostu weźcie ze sobą ciuchy i rękawiczki robocze oraz jak najwięcej znajomych.

24-25 czerwca spotykamy się w Zabrzu na Hasioku – hałdzie górniczej znajdującej się między autostradami A4, A1 i Parkiem Leśnym im. Powstańców Śląskich w Zabrzu.

Miejsce zbiórki zostanie podane bezpośrednio przed akcją. Wszystkie aktualności dotyczące wydarzenia śledźcie na profilu Fundacji POMBA https://www.facebook.com/FundacjaPOMBA/ Jeśli macie jakieś pytania piszcie na info[at]pomba.pl

Zapisać możecie się na stronie internetowej:
http://pomba.pl/buduj-z-pomba-w-zabrzu-czyli-hasiok-do-przodu/

Na koniec na zachętę relacja z zeszłorocznej akcji i kilka zdjęć z zeszłorocznej akcji. Jeśli aura i ludzie dopiszą tak samo, to dobra zabawa i dobre efekty są gwarantowane.
http://pomba.pl/relacja-z-buduj-z-pomba-w-zabrzu-hasiok/

COMMENTS

DISQUS: 0