Nadszedł czas na III edycję Maratonów Rowerowych Kellys Cyklokarpaty

HomeINFORMACJE PRASOWE

Nadszedł czas na III edycję Maratonów Rowerowych Kellys Cyklokarpaty

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Maraton w Horyńcu-Zdroju będzie najłatwiejszym wyścigiem, jaki można wybrać spośród całego kalendarza Kellys Cyklokarpaty. Co więcej, w wyścigu może wziąć udział każdy! Są to trasy, które wymagają minimalnych umiejętności technicznych. Do wyboru są trzy dystanse: Hobby (33 km), który jest dystansem przeznaczonym dla początkujących. Mega (53 km), który będzie szybkim wyścigiem oraz Giga (82 km), na którym przewyższenie będzie wynosić 1232 m. Jak zwykle na Kellys Cyklokarpatach – organizatorzy zapraszają uczestników wraz z całymi rodzinami. Na miejscu każdy znajdzie coś dla siebie. Zaraz po starcie, o godzinie 12, przewidziane są bezpłatne wyścigi dziecięce JUNIOR XC RACE, które będą odbywać się w centrum miasteczka zawodów i na które można zapisać się przez internet https://system.timedo.pl/panelCK/pl/ lub w Biurze Zawodów w dniu imprezy.

Organizatorzy oferują również wszystkim startującym możliwość wypożyczenia na wyścig lub przetestowania rowerów marki Kellys, z nowej kolekcji 2017. Po maratonie, uczestnicy będą mogli umyć swój sprzęt korzystając z kosmetyków rowerowych marki Fenwicks. Na każdego czekać będzie również posiłek regeneracyjny. Tradycyjne, horynieckie pierogi, w dwóch wersjach smakowych, które specjalnie dla uczestników zostaną przygotowane przez gospodynie z całej gminy.

Poza zawodami sportowymi, na miejscu będzie można odwiedzić piękny, duży i odnowiony park horyniecki wraz z placami zabaw i spędzić czas z rodziną na świeżym powietrzu, odpoczywając po intensywny wysiłku. Zapraszamy wszystkich do udziału we wspólnej zabawie w rodzinnej atmosferze, wśród rowerzystów z całego kraju!

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0