Nagrodzimy najlepszych „górali” na Bike Maraton

HomeCiekawostki

Nagrodzimy najlepszych „górali” na Bike Maraton

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Z ogłoszeniem tej informacji chcieliśmy poczekać, by nie być posądzonymi o żart na Prima Aprilis. Informacja jest krótka i na temat ;)  Na czterech, naszym zdaniem najbardziej soczystych edycjach Bike Maraton przeprowadzimy klasyfikację open. Nie będziemy naliczać żadnych punktów, w klasyfikacji generalnej najlepszy będzie zawodnik z najmniejszym czasem. Mówimy oczywiście o najdłuższym dystansie na edycjach w Wiśle, Jeleniej Górze, Bielawie i Świeradowie Zdroju.

Najlepszych zawodników udekorujemy i nagrodzimy na finałowej edycji w Świeradowie. W tym sezonie pilotażowo bierzemy pod uwagę tylko klasyfikację open, jednak w miarę naszych możliwości postaramy się w sezonie 2018 poszerzyć listę nagradzanych także o klasyfikację open kobiet, a docelowo także mastersów.

Ufundowanie nagród finansowych przez nas jest niejako podziękowaniem zawodnikom za komentowanie przez lata na łamach naszego serwisu zmagań na trasach w kraju i poza jego granicami.

Najlepsza trójka otrzyma odpowiednio 500, 300, 200 złotych.

Liczymy na to, że z roku na rok uda nam się podnieść prestiż tej klasyfikacji, rozszerzyć na wszystkie istotne wyścigi w polskich górach, a co za tym idzie także będziemy w stanie fundować coraz lepsze nagrody.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0