Nagrodzimy najlepszych “górali” na Bike Maraton

Nagrodzimy najlepszych “górali” na Bike Maraton

REKLAMA
Krzysztof Łukasik (Mitutoyo AZS Wratislavia) – Bike Maraton, Bielawa
Michalina Ziółkowska z Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team wygrała Bike Maraton w Górach Sowich
Wyniki – 2-3 lipca 2016
Michał Ficek (VW Samochody Użytkowe) – Bike Maraton / PP XCM – Bielawa
Kalendarz Pucharu Strefy MTB Sudety 2017

Z ogłoszeniem tej informacji chcieliśmy poczekać, by nie być posądzonymi o żart na Prima Aprilis. Informacja jest krótka i na temat ;)  Na czterech, naszym zdaniem najbardziej soczystych edycjach Bike Maraton przeprowadzimy klasyfikację open. Nie będziemy naliczać żadnych punktów, w klasyfikacji generalnej najlepszy będzie zawodnik z najmniejszym czasem. Mówimy oczywiście o najdłuższym dystansie na edycjach w Wiśle, Jeleniej Górze, Bielawie i Świeradowie Zdroju.

Najlepszych zawodników udekorujemy i nagrodzimy na finałowej edycji w Świeradowie. W tym sezonie pilotażowo bierzemy pod uwagę tylko klasyfikację open, jednak w miarę naszych możliwości postaramy się w sezonie 2018 poszerzyć listę nagradzanych także o klasyfikację open kobiet, a docelowo także mastersów.

Ufundowanie nagród finansowych przez nas jest niejako podziękowaniem zawodnikom za komentowanie przez lata na łamach naszego serwisu zmagań na trasach w kraju i poza jego granicami.

Najlepsza trójka otrzyma odpowiednio 500, 300, 200 złotych.

Liczymy na to, że z roku na rok uda nam się podnieść prestiż tej klasyfikacji, rozszerzyć na wszystkie istotne wyścigi w polskich górach, a co za tym idzie także będziemy w stanie fundować coraz lepsze nagrody.

COMMENTS

DISQUS: 0