Paweł Kowalkowski (Centrum Rowerowe Olsztyn) – Kujawia XC, Bydgoszcz

HomeKomentarze

Paweł Kowalkowski (Centrum Rowerowe Olsztyn) – Kujawia XC, Bydgoszcz

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Tak więc Kujawia XC wygrana drugi rok z rzędu!

Powoli zwiększam rangę zawodów – tym razem padło na Mistrzostwa Galaktyki Północnej – Kujawię XC. Wyścig udało wygrać z dużą przewagą nad zawodnikami z Pomorza. Na pierwszej rundzie solidnie zaatakowałem, do drugiej rundy Tomasz Repiński trzymał się dość blisko mnie. Potem zwiększałem przewagę, która na mecie urosła do 2,5 min.

Sama przyjemność startować przy takich kibicach, aż chce się jeździć! Szczególne podziękowania dla organizatorów imprezy oraz Strefy Kibica – Kujawia XC. Była moc dopingu, odpowiedni izotonik na ostatniej rundzie oraz tańce i pieśni po samym wyścigu.

Mój rower na sezon – Trek Top Fuel 9.9 SL sprawuje się znakomicie! Noga rośnie, zima przepracowana solidnie, ale inaczej niż dotychczas. Kolejny start Mazury MTB – Giżycko. Dlaczego? Bo blisko domu, solidne trasy bez momentu płaskiego i organizator, który wkłada w to pasję. Amortyzatory w rowerze na pewno przydadzą się jeśli trasy układa Arek Cała!

Zdjęcie: DDP


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0