10 edycja wyścigu Kujawia XC już w niedzielę

10 edycja wyścigu Kujawia XC już w niedzielę

REKLAMA
Plan na weekend 24/2019
Piotr Rzeszutek (KK Lew Lębork) – Kujawia XC, Bydgoszcz
Wyniki – 26-29 maja 2016
Wyniki – 2-3 kwietnia 2016
Michał Bogdziewicz (Apteka Gemini Team) – Kujawia XC, Bydgoszcz

Wyścig Kujawia XC w najbliższą niedzielę obchodzi swoje 10 urodziny. Z tej okazji jak co roku spotykamy się w bydgoskim parku “Myślęcinek”, by przepalić nogi po zimie. Dla wszystkich fanów ścigania się w formule XC mamy przygotowaną niezbyt trudną technicznie, ale za to wymagającą fizycznie rundę.

Małą zmianą w stosunku do poprzednich lat jest rozdzielenie zawodów dla młodych kategorii, które są wpisane do kalendarza regionalnego związku kolarskiego i dla starszych, gdzie wyścig jest otwarty dla wszystkich chętnych do ścigania. Najlepszych zawodników w swoich kategoriach udekorujemy naszymi oryginalnymi trofeami wykonanymi przez nas z zębatek rowerowych, a także nagrodami rzeczowymi. W kategoriach elity kobiet i mężczyzn firma AWZ Deweloper ufundowała nagrody finansowe za miejsca 1-6.

W zeszłym roku w elicie zwyciężył Paweł Kowalkowski przed Oskarem Plucińskim i Michałem Górniakiem. W tym roku Paweł powalczy ponownie o zwycięstwo, mocnym kandydatem do zdetronizowania zeszłorocznego zwycięzcy jest Michał Bogdziewicz, który dopiero co ukończył wyścig Cape Epic.
Tak wyglądała jazda Pawła Kowalkowskiego na ostatniej rundzie rok temu (w towarzystwie naszych niezastąpionych kibiców) :

Doping na najwyższym poziomie!Video: COCO PROJEKT

Opublikowany przez COCO PROJEKT.com na 4 kwietnia 2016

 

Zapisy online dostępne są pod linkiem: http://tt.home.pl/gogolmtb/www/rej_kujawiaxc_17/zapisy.php

Regulamin wyścigu
Wydarzenie na FB
Strefa kibica na Kujawia XC

COMMENTS

DISQUS: 0