Poznajmy się – FTI Racing Team

HomePrzed sezonem

Poznajmy się – FTI Racing Team

Zawodnicy CST 7R MTB Team na progu sezonu
Mateusz Nieboras (JBG-2 MTB Professional Team) – UCI Junior Series, Bad Sackingen, Niemcy
Zawodnicy VWSU MTB Team komentują start na wyścigu Kamptal Klassik Trophy
Prezentacja Taurus30 Cycling Team
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team – Crafterem i Californią po zwycięstwo

FTI Racing Team to grupa kolarska rozpoznawalna do tej pory głównie w kręgu szosowym z kilkoma Mistrzami Polski takimi jak: Robert Żmudzin, Artur Kozal czy Łukasz Rakoczy. Wraz z rozwojem firmy FTI Sports & Fitness Group świadczącej usługi przygotowania treningowego w ostatnich latach zespół znacząco rozrósł się i na stałe poszerzył zakres swojej obecności na zawodach sportowych o triathlon, a w tym roku także o kolarstwo górskie.

W sezonie 2017 FTI Racing Team tworzyć będzie około 60 zawodników z całego kraju (głównie woj. wielkopolskie i pomorskie), w tym 20 kolarzy górskich. Wśród zawodników są osoby, których nazwiska są już znane na lokalnych maratonach, ale także nowicjusze zaliczający swój debiut. Cel drużyny jest bardzo prosty – bawić się w kolarstwo, zdobywać kolejne cenne doświadczenia i czerpać z nich jak najwięcej przyjemności i radości.

A jeśli chodzi o wyniki… sezon pokaże co przyniosła ciężko przepracowana zima. Liderami grupy MTB są: Radosław Kozal, Daniel Majkowski i Adam Ciemniak – trenerzy FTI.

Spotkacie nas na takich imprezach jak Bike Maraton, Bike Cross Maraton Gogol MTB, MTB Kaczmarek Electric, Garmin MTB Series, uphill’e, etapówki.

COMMENTS

DISQUS: 0