Poznajmy się – FTI Racing Team

HomePrzed sezonem

Poznajmy się – FTI Racing Team

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


FTI Racing Team to grupa kolarska rozpoznawalna do tej pory głównie w kręgu szosowym z kilkoma Mistrzami Polski takimi jak: Robert Żmudzin, Artur Kozal czy Łukasz Rakoczy. Wraz z rozwojem firmy FTI Sports & Fitness Group świadczącej usługi przygotowania treningowego w ostatnich latach zespół znacząco rozrósł się i na stałe poszerzył zakres swojej obecności na zawodach sportowych o triathlon, a w tym roku także o kolarstwo górskie.

W sezonie 2017 FTI Racing Team tworzyć będzie około 60 zawodników z całego kraju (głównie woj. wielkopolskie i pomorskie), w tym 20 kolarzy górskich. Wśród zawodników są osoby, których nazwiska są już znane na lokalnych maratonach, ale także nowicjusze zaliczający swój debiut. Cel drużyny jest bardzo prosty – bawić się w kolarstwo, zdobywać kolejne cenne doświadczenia i czerpać z nich jak najwięcej przyjemności i radości.

A jeśli chodzi o wyniki… sezon pokaże co przyniosła ciężko przepracowana zima. Liderami grupy MTB są: Radosław Kozal, Daniel Majkowski i Adam Ciemniak – trenerzy FTI.

Spotkacie nas na takich imprezach jak Bike Maraton, Bike Cross Maraton Gogol MTB, MTB Kaczmarek Electric, Garmin MTB Series, uphill’e, etapówki.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0