Paweł Kowalkowski (Centrum Rowerowe Olsztyn) – Kurzętnik XC, Góra Zamkowa

HomeKomentarze

Paweł Kowalkowski (Centrum Rowerowe Olsztyn) – Kurzętnik XC, Góra Zamkowa

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Pierwszy start.

Tak więc mój pierwszy start w tym sezonie wypadł na lokalne zawody w formule XC w Kurzętniku. Rewelacyjna trasa, kameralna impreza a pogoda iście listopadowa. Od początku wyścigu narzuciłem mocne tempo co pozwoliło mi odnieść pewną wygraną nad zawodnikami Trek’a Gdynia Łukaszem Derheldem i Maciejem Zielonką.

Przygotowania do sezonu

Tegoroczna zima to głównie jazda dla przyjemności po warmińskich lasach oraz przerzucanie ciężarów na siłowni.Oprócz tego skupienie się nad rozwojem mojej firmy – projektu Mtbest.pl. W tym roku bez zagranicznych zgrupowań, poważne starty szykują się od czerwca, więc nie ma co się spieszyć. W sezon wchodzę spokojniej zaczynając od lokalnych wyścigów, gdzie organizatorzy wyznają zasadę, że impreza i trasa jest dla zawodników, a nie odwrotnie.

W tym sezonie moim głównym sponsorem jest Centrum Rowerowe Olszyn które zapewniło mi ekstra brykę na sezon w postaci Treka Top Fuel’a 9.9 Race Shop Limited. Rower przetestowany, pełne zawieszenie Fox’a to jest to! Akcesoria w postaci butów, kasku i opon zapewnił mi Trek Bikes. Dodatkowo w zakresie startów wspierają mnie lokalne firmy: Centrum Medyczne Zaniewska oraz Nawigator – Twoim Księgowym. Wielkie ukłony i podziękowania w kierunku sponsorów, bo bez nich ściganie na obecnym poziomie byłoby niemożliwe.

Cele na sezon.

Oczywiście z grubej rury: Mistrzostwa Świata i Europy XCM, Mistrzostwa Polski XCM, UCI Marathon Series w Jeleniej Górze,Mazury Mtb oraz jeśli sie odbędzie na normalnych trasach – Puchar Polski XCM.

Najbliższy start – oczywiście Mistrzostwa Galaktyki – Kujawia XC – już nie mogę się doczekać dopingu Strefy Kibica!

Pozdrawiam i do zobaczenia na wymagających trasach!

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0