Kellys podtrzymuje wsparcie w sezonie 2017

HomeRóżności

Kellys podtrzymuje wsparcie w sezonie 2017

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Rafał Hebisz w ostatnich latach pełnił funkcję trenera kadry narodowej, później skupił się na kategorii juniorskiej tworząc razem z marką Kellys i PZKol projekt o nazwie Młode Talenty Kellys, który de facto był kadrą juniorską wspieraną przez słowackiego producenta rowerów. Po wyborach w PZKol została podjęta decyzja o wstrzymaniu projektu kadr dla kategorii junior, U23 i elita osobno, a trenerem kadry został Kornel Osicki, któremu partneruje Bogdan Czarnota.

Nie mnie jednak marka Kellys postanowiła podtrzymać swoje zaangażowanie w polskie kolarstwo górskie dalej wspierając dwie obiecujące zawodniczki. Oto jak sytuację podsumowują Rafał Hebisz:

Bardzo cieszy mnie fakt, że marka Kellys konsekwentnie wspiera młodych kolarzy górskich podtrzymując w sezonie 2017 działania zapoczątkowane w latach ubiegłych. Po zakończeniu współpracy z Polskim Związkiem Kolarskim słowacka marka kontynuuje współpracę z dwiema niezwykle zdolnymi juniorkami – Magdaleną Zielińską, obecną Mistrzynią Polski, oraz jej młodszą o rok koleżanką, Mają Drelak. W nadchodzącym sezonie zawodniczki będą jeździły na najnowszych karbonowych twentyninerach Kellys STAGE 90, wyposażonych w topowy osprzęt – między innymi najwyższej klasy sterowany elektronicznie napęd Shimano XTR Di2.


Koszul z orłem to ogromna radość i satysfakcja :) #cycling #mtb #vtt #btt #fahrad #nationals #champs #mpXCO

Post udostępniony przez Poniżej link do testu (@mtbxcpl)


Magda i Maja w sezonie 2017 będą startować w najważniejszych i najbardziej prestiżowych wyścigach XCO oraz zawodach UCI na terenie Czech, Słowacji i Austrii. Nadchodzący sezon zapowiada się niezwykle emocjonująco, szczególnie, że zarówno Magda jak i Maja prezentują doskonałą formę oraz wolę walki o najwyższe miejsca, a przygotowany dla nich sprzęt spełnia najwyższe zawodnicze wymagania.

Zachęcam wszystkich do kibicowania naszym zawodniczkom oraz śledzenia ich profili na Facebooku:

  • Magda Zielińska – link
  • Maja Drelak – link

Dodatkowe informacje znajdziecie także na profilu Kellys Bicycles oraz na stronie internetowej. 

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0