Cyprus Sunshine Cup 2017 – Afxentia #3

HomeSportRelacje

Cyprus Sunshine Cup 2017 – Afxentia #3

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Jaroslav Kulhavy ponownie na podium, ale dla nas dużo ważniejsza jest informacja, że Bartłomiej Wawak tylko ze stratą 20 sekund dociera na metę na trzecim miejscu! W efekcie wbija się także na piąte miejsce klasyfikacji generalnej tracąc 2:13 do Czecha, który zwycięstwem na trzecim etapie odzyskał koszulkę lidera wyścigu. Drugi w sobotę był Francuz Jordan Sarrou.

Fabian Giger na trzecim etapie na 9 miejscu, a w generalce na ósmym.

Wśród kobiet trzeci etap przyniósł emocjonujące rozstrzygnięcie. Do ostatnich metrów o kolejność na podium walczyły cztery zawodniczki. Ostatecznie wygrała Barbara Benko (Focus XC Team), druga była Gunn Rita Dahle Flesja (Team Merida Gunn Rita), trzecia Sabine Spitz (Wiawis Bikes Pro Team), a czwarta, ze stratą 2 sekund Githa Michiels (Versluys Team).

W klasyfikacji generalnej koszulkę lidera utrzymała Githa Michiels. Z kolei Gunn Rita z każdym dniem odrabia słabą pozycję z pierwszego dnia, kiedy defekt pokrzyżował walkę o czołowe lokaty. Po trzecim etapie jest na piątym miejscu ze startą 5 minut.

Pełne wyniki tu.

Wideo z trzeciego etapu:



Czwarty etap to wyścig cross country. Kobiety startują o godzinie 11:00, a mężczyźni o 13:00. Runda liczy 5,9 km i 219 metrów przewyższeń. Elita kobiet jedzie trzy okrążenia, a elita mężczyzn cztery.

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0