Cyprus Sunshine Cup 2017 – Afxentia #2

HomeSportRelacje

Cyprus Sunshine Cup 2017 – Afxentia #2

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Drugi dzień rywalizacji na Cyprze to już tradycyjny, można by rzec maraton MTB na dystansie 52 km z przewyższeniami przekraczającymi 2200 metrów.

Najważniejszą dla nas informacją jest fakt, że Bartłomiej Wawak (Kross Racing Team) zajął drugie miejsce tracąc do triumfatora Jordana Sarrou niespełna 52 sekundy. Trzecie miejsce zajął Sebastian Fini Carstensen.

Na piątym miejscu ze stratą niespełna minuty zameldował się Fabian Giger. Triumfator czasówki Jaroslav Kulhavy na miejscu siódmym ze startą minuty.

W wyścigu kobiet najszybsza Githa Michiels przed Sabine Spitz oraz Gunn Ritą Dahle Flesja, która dziś na mecie przede wszystkim chwaliła swój rower (na czasówce miała dużą stratę z powodu defektu).

Po dwóch etapach w klasyfikacji generalnej na czele oboje dzisiejsi triumfatorzy – Jordan Sarrou oraz Githa Mitchiels. Wiele się na pewno jeszcze zmieni, bo różnice w top10 zawierają się w zasadzie w minucie dwóch.

W środę kolejny maraton czyli 65 km i ponad 2150 metrów w pionie(mapa i trasa).

Galeria z drugiego etapu do obejrzenia na fanpage Cyprus Sunshine Cup:Pełne wyniki tu.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0