Poznajmy się – Rzeszut Team

Poznajmy się – Rzeszut Team

REKLAMA
Radosław Rocławski (Baszta Bytów) – Mistrzostwa Polski CX, Sławno
Piotr Rzeszutek (MLKS Baszta Bytów) – Kocieiwe Szlakiem
Tomasz Rzeszutek (Baszta Bytów) – Puchar Polski CX / CX klasa “B” – Rzeniszów / Masłońskie
Podsumowanie sezonu przełajowego – Tomasz Rzeszutek (Baszta Bytów)
Tomasz Rzeszutek (MLKS Baszta Bytów) – Skandia Maraton – Kwidzyn

RzeszutTeam to bracia Tomasz oraz Piotr Rzeszutek, którzy z sukcesami ścigają się na Polskim jak i zagranicznym podwórku. Tomasz w sezonie 2017 będzie prezentować MLKS Basztę Bytów, natomiast Piotr od nowego roku zasili skład Klubu Kolarskiego Lew Lębork.

A rok 2017 rozpoczął się naprawdę dobrze. Tomasz w styczniu został Vice Mistrzem Polski w kolarstwie przełajowym kategorii U-23. Teraz przed nami nowy sezon MTB, gdzie również będziemy wysoko mierzyć. Głównym celem Piotra będzie wyścig HERO we Włoszech oraz Maratony Czesława Langa (Vienna Life Lang Team Maraton). Tomasz skupi się na wyścigach organizowanych głównie w kraju. Jego celem będą Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim. Przygotowania idą zgodnie z planem. Piotr na przełomie lutego/marca wyrusza z kolegami z klubu do Hiszpanii naładować porządnie akumulatory. W kwietniu planujemy rozpocząć ściganie. Pierwszym startem w naszym kalendarzu będzie wyścig XC w Myślęcinku.Cieszymy się niezmiernie, że kolarstwo na Pomorzu bardzo szybko się rozwija. Możemy się pochwalić, że dzięki firmie Cyklo w naszej rodzinnej miejscowości odbędzie się wyścig „Cyklo Sierakowice”.

Chcieliśmy również podziękować firmą COMPRESSPORT, BANLESS za pomoc w sezonie 2017 oraz naszym klubą za niepowtarzalną atmosferę.

Zapraszamy na naszego oficjalnego fanpage’a gdzie na bieżąco się udzielamy.

COMMENTS

DISQUS: 0