Poznajmy się – Trigar MTB Team

HomeSportDrużyny

Poznajmy się – Trigar MTB Team

TRIGAR MTB TEAM powstał z połączenia zamiłowania do nowych technologii wspomagających codzienne treningi oraz ogromnej pasji młodych, utalentowanych zawodników z Trójmiasta, którzy poświęcają każdą wolną chwilę aby wsiąść na rower.Skład teamu tworzy trójka zawodników:

  • Michał Różański – lider zespołu na co dzień pracuje w gdańskim oddziale firmy TRIGAR.pl. Dzięki ciężkiej pracy i nieustającej motywacji może pochwalić się wieloma wygranymi wyścigami. Zwycięzca m.in. VII Ogólnopolski Wyścig MTB Susz oraz Garmin MTB Series w kat. M2 na dystansie Mega.
  • Dominika Michalak – bardzo ambitna zawodniczka, która pomimo dość krótkiego stażu może pochwalić się wieloma miejscami na podium. M.in. 2. miejsce na dystansie mini Wyścig MTB po Ziemi Lubawskiej i Wzgórzach Dylewskich oraz 3. miejsce na dystansie mini XI MTB C.Hartwig Gdynia Maraton.
  • Łukasz Różański – po zakończeniu dziesięcioletniej przygody z siatkówką, za namową brata spróbował swoich sił w MTB i odtąd poświęca tej dyscyplinie każdą wolną chwilę podnosząc swój poziom sportowy. Łukasz jest drużynowym vice-mistrzem akademickim w kat. uniwersytetów w kolarstwie górskim.

Będzie można Nas zobaczyć na zawodach na Pomorzu, ale też w całej Polsce. Głównymi cyklami będzie Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe, Cyklo MTB, Garmin MTB Series oraz Pomerania MTB.

Team będzie wspierany przez: Trigar.pl GPS dla Aktywnych, Dronosfera.pl,Giant Wrzeszcz , HCC Components, 4Sport Lab, Ogród Zdrowia, Expand Industry, Osteo Fiz.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage na FB. Aktualności także na stronie teamu mtb.trigar.pl

COMMENTS

DISQUS: 0