Zaproszenie na Wyścig Pięciu Jezior

HomeINFORMACJE PRASOWEZapowiedzi

Zaproszenie na Wyścig Pięciu Jezior


Informacja prasowa


Wyścig Pięciu Jezior to wspaniała przygoda dla osób kochających rywalizację na rowerach górskich wśród lasów i jezior mazurskiej przyrody.

Malownicza trasa po iławskich lasach i wokół jezior. Start i meta znajduje się przy stacji Duet na ul. Lubawskiej. Trasa biegnie duktami leśnymi Nadleśnictwa Iława oraz drogami gruntowymi Gminy Wiejskiej Nowe Miasto Lubawskie. Trasa posiada kilka górek, z którymi nie jeden z was będzie miał ostrą przeprawę a inni będą zmuszeni podejść na pieszo. Po drodze spotkacie także wg nas najpiękniejszy odcinek trasy, gdzie będziecie mogli przejechać przez most nad jeziorem Radomno.

Wyścig odbędzie się na trzech dystansach:

DYSTANS DŁUGI  50 km

DYSTANS KRÓTKI  30 km

DYSTANS RODZINNY 10 km

 http://www.it-ilawa.pl/aleje-i-szlaki-rowerowe.html

Organizatorem wyścigu jest Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, które swoje ogromne doświadczenie w organizacji imprez przenosi na łono natury. Wraz z Nadleśnictwem Iława stwarza warunki do dobrego ścigania przy pięciu jeziorach – Jezioro Zielone, Jezioro Radomno, Jezioro Czerwone, Jezioro Brzozy oraz Jezioro Głębokie. Podczas spędzonego u nas weekendu nie można się nudzić. Dlatego proponujemy odwiedzić naszą informację turystyczną, w której dowiedzą się Państwo więcej szczegółów.

http://www.it-ilawa.pl/atrakcje/ilawa.html

COMMENTS

DISQUS: 0