JBG2 Team – Costa Blanca Bike Race, Etap III

HomeKomentarzeRelacje

JBG2 Team – Costa Blanca Bike Race, Etap III

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Trzeci etap Costa Blanca Bike Race za nami. Dzisiejszy wyścig to klasyka maratonu – 60km, dużo singli, techniczne zjazdy i błoto. Pokonana była i plaża, i kamienie, i szutry, i przeprawa przez rzekę…

Nie obyło się bez awarii, w połowie dystansu Mario złapał gumę, co wymusiło przystanek. Jednak nasi liderzy szybko załączyli wyższy bieg i już do trzeciego bufetu zniwelowali swoją stratę do prowadzących Hiszpanów do niecałych 3 minut. Na mecie Anton Sintsov i Mariusz Michałek zameldowali się jako 5.

Dobry wyścig zaliczyły również kolejne ekipy JBG2 Team. Na kolejnych miejscach na metę wjechali Tomasz Drożdż i Mariusz Kozak – na 12., Piotr Brzózka i Patryk Piasecki – na 13., Wojtek Halejak Mountain Bikeri Karol Rożek – na 14.

Jacek Brzózka i Paweł Wiendlocha dzisiejszą trasę pokonali jako 16. w kategorii masters 30, tym samym zajmując 16. lokatę w klasyfikacji generalnej.
(http://costablancabikerace.net/…/…/01/GENERAL-CATEGORIAS.pdf)

Jutro ostatni rozstrzygający etap #CBBR Lokaty po 3 etapach to:
5. Anton i Mariusz
11. Mariusz i Tomasz
15. Karol i Wojtek
30. Piotr i Patryk
Celem na jutro jest jest awans. Zadanie trudne, tym bardziej pora odpoczywać i zbierać siły.
Wyniki: http://costablancabikerace.net/…/…/01/GENERAL-CATEGORIAS.pdf


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0