Marek Konwa (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – Puchar Świata CX, Hoogerheide

HomeKomentarzeVWSU MTB Team

Marek Konwa (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – Puchar Świata CX, Hoogerheide

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


W niedzielę wystartowałem w holenderskim Hoogerheide w Pucharze Świata. Niestety zostałem ustawiony na końcu stawki z numerem 70. Cały czas zbieram punkty w rankingu UCI i nie mam jeszcze ich zbyt wiele. Z tego względu, na takim wyścigu muszę od początku przebijać się do przodu. Trasa była bardzo szybka. Jeden błąd zawodnika przede mną powodował spowolnienie, które bardzo utrudniało pogoń. Tego dnia czułem się bardzo dobrze i w połowie wyścigu udało mi się przebić do pierwszej dwudziestki.

Na ostatnim okrążeniu walczyłem o jak najlepszą pozycję i jechałem już na czele swojej grupki, jednak jeden z rywali potraktował mnie barkiem i wylądowałem na barierkach, przez co straciłem kilka miejsc. Ostatecznie kończę na 17. pozycji, z czego jestem bardzo zadowolony. A już za tydzień Mistrzostwa Świata. Trzymajcie kciuki !


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0