Polska ekipa z Zatora na #SuperiorAthletesMeeting 2017

HomeINFORMACJE PRASOWESport

Polska ekipa z Zatora na #SuperiorAthletesMeeting 2017

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Polska drużyna z Zatora, której skład opiera się przede wszystkim na zdolnej i ambitnej młodzieży została zaproszony przez swojego sponsora na #SuperiorAthletesMeeting. Była to nagroda nie tylko za osiągnięcia sportowe, ale także za wynikającą z nich promocję marki Superior i pozytywny wpływ na jej wizerunek.

Advertisement


Ku zaskoczeniu większości uczestników całe spotkanie nie zaczęło się od przedstawienia oferty Superior na nowy sezon, a skupiono się szkoleniu z zakresu dobrych praktyk w social mediach. To dowód na to jak ważna dla marki Superior jest dziś wysokiej jakości kultura komunikacji, jak wiele można wygrać, ale jak łatwo można też wiele stracić. Szkolenie poprowadził Pavel Nemec, szef marketingu Bike Fun International.Polska ekipa jest piątą obok Niemców, Czechów, Słowaków i Duńczyków, która będzie oficjalnie wspierana w tym sezonie przez markę Superior. Podczas spotkania w Kopřivnicach każdy miał okazję się zaprezentować i powiedzieć kilka słów o sobie. Po lepszym zapoznaniu oraz części teoretycznej przyszedł czas na zajęcia manualne. Zawodnicy mogli się sprawdzić na linii montażowej i to na każdy etapie produkcji roweru!Był też konkurs, ale na nagrodę trzeba zasłużyć, tym bardziej jeśli jest nią udział w specjalnym filmie, który zostanie nagrany podczas Pucharu Świata. Liczyła się technika, bo wyścig polegał na precyzyjnym pokonaniu wyznaczonej trasy. 2/3 podium biało-czerwone – Sebastian Żabiński drugi, Gabriela Wojtyła trzecia. Na najwyższym stopniu stanęła Hanna Klain. Tuż za podium Matej Prudek.Po intensywnym dniu pełnym wrażeń przyszedł czas na kolację, a potem regenerację lokalnym SPA. Drugiego dnia odbyły się zajęcia na świeżym powietrzu – wycieczka po malowniczych terenach górskich.

Tak zakończyła się dwudniowa wycieczka do naszych południowych sąsiadów. Wycieczka się skończyła, ale to dopiero początek drogi. Drogi, której celem jest stworzenie w Polsce ciekawej i ambitnej grupy kolarskiej zapewniającej szkolenie dla juniorów i młodzieżowców. Na czele projektu stoi Sebastian Żabiński, który w sezonie 2016 pełnił funkcję trenera kadry młodzieżowej.

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0