Film „Road 2 Rio” dostępny online

HomeINFORMACJE PRASOWEWideo

Film „Road 2 Rio” dostępny online

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


Informacja prasowa

Advertisement

Dwa miesiące po ekskluzywnej premierze film Road 2 Rio jest dostępny dla wszystkich fanów polskiego sportu. Produkcję ASF Studio i KROSS od dzisiaj można obejrzeć online na serwisie YouTube.

Wyjątkowy film Road 2 Rio to czterdzieści minut za kulisami świata profesjonalnego sportu. W niezwykłym dokumencie obserwujemy miesiąc po miesiącu półtora roku życia Mai Włoszczowskiej. Razem z kamerą śledzimy jej zmagania i towarzyszymy wśród wszystkich wzlotów i upadków, które ostatecznie doprowadziły zawodniczkę na podium Igrzysk Olimpijskich w Rio. Film, który do tej pory obejrzało kilkaset osób na ekskluzywnych pokazach w kilku miastach Polski, od dzisiaj jest dostępny za darmo online.Po listopadowej premierze w warszawskiej kinotece film był pokazywany jedynie pięć razy w różnych miastach Polski. Każdemu seansowi towarzyszyło spotkanie z Mają Włoszczowską. Zawodniczka, której nazwisko stało się synonimem sukcesu w polskim sporcie, otwarcie opowiadała o swoich przejściach i szczególnie trudnych momentach.

– To srebro to owoc wieloletniej pracy, ale najmocniej walczyłam podczas ostatnich miesięcy – powiedziała Włoszczowska. W pamięci wszystkich kibiców pozostał m.in. wyścig Mistrzostw Świata w Novym Mescie na Morave, gdzie Włoszczowska o długość koła minęła się z podium.

Oprócz treningów i zawodów dokument odsłania też inne, nieznane szerzej aspekty profesjonalnego sportu. Pokazuje między innymi historię powstania roweru Kross Level B+, na którym jeździ nie tylko Maja Włoszczowska, ale cała drużyna Kross Racing Team.Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0