Katarzyna Solus – Miśkowicz (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – Mistrzostwa Polski CX, Sławno

Katarzyna Solus – Miśkowicz (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – Mistrzostwa Polski CX, Sławno

Pucharowy dublet dla Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
Katarzyna Solus Miśkowicz (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB) – Puchar Świata, Albstadt
Katarzyna Solus – Miśkowicz (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – Silvestrovský cyklokros, Stará Ves nad Ondřejnicí

80. Przełajowe Mistrzostwa Polski przechodzą do historii, a my wygrywamy jako najlepsza drużyna i zdobywamy dwie koszule Mistrza Polski, oraz srebrny i brązowy medal! Dla takich chwil warto się ścigać! Takie momenty wynagradzają te godziny ciężkiej pracy i wyrzeczeń. Pogoda naprawdę ekstremalna. Cały czas od 4 dni ogromny mróz, który prawie przeszkodził w przeprowadzeniu Mistrzostw! Ale nie daliśmy się. Zarówno organizatorzy, którzy włożyli ogrom pracy w przygotowanie Mistrzostw, a później dodatkowo w odśnieżanie trasy, jak i zawodnicy nie przestraszyli się, pomimo zamarzających rąk, nóg, i innych części ciała.

 


Dla mnie ten wyścig to ostatni akcent treningowy w tym zimowym cyklu. Razem z trenerem trafiliśmy z formą i czułam się bardzo dobrze. Zdobyłam wicemistrzostwo Polski i jestem bardzo szczęśliwa, zwłaszcza że miałam pełno obaw zaczynając się ścigać w cyclocrossie zaraz po kontuzji. Wygrała z pewną przewagą Magda Sadłecka, a ja do samego końca walczyłam o drugie miejsce ze świetnie jadącą na swoim podwórku Martą Turoboś. Serdeczne podziękowania dla mojego całego teamu za wszystko. Dziękuję również Michałowi Kucewiczowi za pomoc i użyczenie kół.

fot. TM Foto

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0