Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym 2017 – Sławno [wyniki]

Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym 2017 – Sławno [wyniki]

Mistrzostwa Świata w kolarstwie przełajowym 2017 – dzień #1 -Bieles, Luksemburg
Czeska kampania Hurom Sławno Accent
LKK LUKS Sławno w nowy sezon z nowymi sponsorami
Drużyna Hurom Sławno Kellys podsumowuje pierwszą część sezonu
Mistrzostwa Świata w kolarstwie przełajowym 2017 – Bieles, Luksemburg [wyniki]

Elita mężczyzn


  1. Marek Konwa – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  2. Mariusz Gil – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Marceli Bogusławski – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team (U23)

U23 mężczyzn


  1. Marceli Bogusławski – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  2. Tomasz Rzeszutek – MLKS Baszta Bytów
  3. Piotr Konwa – TC Chrobry Scott Głogów

Junior


  1. Stanisław Nowak – Superior Zator
  2. Wojciech Ceniuch – GK Piast Szczecin
  3. Radosław Recław – MLKS Baszta Bytów

Junior młodszy


  1. Arkadiusz Wach – LKK LUKS Sławno
  2. Łukasz Helizanowicz – KCP Elzat Bieniasz Bike Team
  3. Hubert Drobek – LKS Trasa Zielona Góra

Elita kobiet


  1. Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Katarzyna Solus Miśkowicz – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  3. Marta Turboś – LKK LUKS Sławno

U23 kobiet


  1. Agnieszka Szpocińska – LKK LUKS Sławno (juniorka)
  2. Kinga Kalembkiewicz – KLKS Azalia Brzóza Królewska (juniorka)
  3. Patrycja Świerczyńska – OK.Racing (juniorka)

Juniorka


  1. Agnieszka Szpocińska – LKK LUKS Sławno
  2. Kinga Kalembkiewicz – KLKS Azalia Brzóza Królewska
  3. Patrycja Świerczyńska – OK.Racing

Juniorka młodsza


  1. Brygida Piersiak – KLKS Azalia Brzóza Królewska
  2. Zuzanna Flis – KLKS Azalia Brzóza Królewska
  3. Ewa Miłek – KCP Elzat Bieniasz Bike

Cyklosport


  1. Adam Adamkiewicz – KS 64sto Leszno
  2. Dawid Miśkiewicz – LKK LUKS Sławno
  3. Filip Pendrak – Niestowarzyszony

Masters I


  1. Piotr Rakiewicz – Gucwa Velo Trainer
  2. Szczepan Paszek – Bikestacja.pl KCNC
  3. Jarosław Wolcendorf – Jakoobcycles.com

Masters IIA


  1. Rafał Chmiel – Strzelce Krajeńskie
  2. Dariusz Woźniak – TAL VI Sport Szklarska Poręba
  3. Michał Bogdziewicz – Apteka Gemini

Masters IIB


  1. Marek Bonecki – Diversey Team
  2. Aleksander Gawryluk – Diversey Team
  3. Arkadiusz Ceniuch – GK Piast Szczecin

Masters IIIA


  1. Sławomir Frejowski – MGLKS Olimpijczyk Szczekociny
  2. Krzysztof Gierczak – PSK Olimpionik Przemyśl
  3. Jerzy Stękiel – Niestowarzyszony

Masters IIIB


  1. Wojciech Bartolewski – Diversey Team
  2. Jacek Szary – UKKS Imielin Team Corratec
  3. Leszek Ergang – Team Merx Polska

Masters IVA


  1. Andrzej Misina – GK Gliwice
  2. Waldemar Banasiński – Browar Fortuna
  3. Marian Kłos – Diversey Team

Masters IVB


  1. Zbigniew Krzeszowiec – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Edward Natkaniec – MLKS Baszta Bytów

Masters V


  1. Eugeniusz Bogdziewicz – Nexus Gdynia
  2. Grzegorz Grzempa – TC Orzeł Spytkowice

Cyklosport kobiety


  1. Weronika Lorkowska – Team Verge Polska
  2. Monika Sawa – Niestowarzyszony

Masters kobiety


  1. Martyna Paszkowska – UKS Sokół Goodman Zator
  2. Beata Balcerzak – LKS JF Duet Goleniów
  3. Beata Lorkowska – Belta Team Gdańsk

COMMENTS

DISQUS: 0