Bartosz Pilis (Mexller Hurom Częstochowa) – IV Memoriał Marka Cichosza, Bytów

HomeSportKomentarze

Bartosz Pilis (Mexller Hurom Częstochowa) – IV Memoriał Marka Cichosza, Bytów

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


1100 km w aucie i dwa razy 3 miejsce, tak kończę weekendowe ściganie w Bytowie. Wyścigi bardzo, bardzo ciężkie, trasa wymagająca a warunki dodatkowo zrobiły swoje. Cieszę się, że moja forma jest na stabilnym, nie za wysokim poziomie, ponieważ moim docelowym wyścigiem będą oczywiście Mistrzostwa Polski.

W sobotę trochę zaspałem start, nie spodziewałem się, że rywale będą atakować od samego początku. Daleka pozycja uniemożliwiła mi kontakt z czołówką i pozostała mi walka o trzecie miejsce, które udało się wygrać. Do niedzielnego startu postanowiłem podejść mega skoncentrowany. Niestety sytuacja się powtórzyła i Mikler, który wygrał sobotni wyścig postanowił kolejny raz atakować od startu. Ja zdołałem przejechać tylko jedną rundę z nim na kole, zagotowałem się i to był błąd. Chciałem wygrać, ale niestety nie byłem w stanie. Spadłem na trzecią pozycje i tak też dojechałem do mety. Dawałem z siebie wszystko, rywale byli po prostu silniejsi. Bytów to jedna z najcięższych tras, na których są rozgrywane wyścigi. Podwójne 3 miejsce, to i tak bardzo dobrze jak na moje możliwości.

Następne wyścigi jakie mam w planach to na pewno kolejny Puchar Polski w Katowicach za 2 tygodnie, a może już w ten weekend pojadę do Czech zmęczyć nogi i profesjonalizm cyclocrossu.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0