Bartosz Mikler (Victoria Helman Sport) – XIII Bryksy Cross, Gościęcin

Bartosz Mikler (Victoria Helman Sport) – XIII Bryksy Cross, Gościęcin

Bartosz Mikler (Victoria Jarocin) – Godzina w piekle (PP CX), Lublin
Bartosz Mikler (Victoria Jarocin) – Vrbno / Toi Toi Cup Slany (C1) – Czechy
Bartosz Mikler (Victoria Jarocin Accent) – Kaczmarek Electric MTB, Żerków
Bartosz Mikler (Victoria Jarocin Accent) – Puchar Polski w kolarstwie przełajowym, Kotowice
Bartosz Mikler: “Zabrakło jeszcze jednej agrafki do zwycięstwa.”

Jedna z cięższych tras przełajowych w Polsce. Naszpikowana wieloma technicznymi elementami i błotem, które nie ułatwiało rywalizacji. Bardzo lubię takie trasy: technika, technika i jeszcze raz technika.

Od samego startu mocno ruszyłem. W rundę wjeżdżam na drugim miejscu za Markiem Konwą, który tego dnia pokazał klasę. Na drugiej rundzie na zakręcie zaliczyłem upadek, dojeżdża do mnie Marceli, ale po chwili udaje mi się go urwać. Kolejne rundy pokonuję samotnie. Za mną zawodnicy się tasują. Jedno kółko przed końcem zdołał do mnie dojechać Bartek Pilis, który okazał się szybszy ode mnie na mecie.

Warto dodać, że na wyścigu co rundę zmieniałem rower na czysty, bo trasa była mocno wyjeżdżona i błotna. Dziękuje bardzo mojej ekipie za sprawne mycie rowerów.

Na tym wyścigu korzystałem z szytek FMB SUPER MUD z zielonym bieżnikiem i spisały się rewelacyjnie. Koła od JAN i ROAD LINK od WoolfTooth Components, który umożliwia używania większej kasety na tym wyścigu (12/36), na nogach maść Energy Warm od BINA Sport Care.

Sezon w pełni, teraz czeka nas wyścig w Bytowie na trasie z którą wspaniale wspominam – to na niej wywalczyłem tytuł MP w U-23.


bryksy-cross-gosciecin-super-puchar-polski-w-kolarstwie-przelajowym-2016-marek-konwa-bartosz-pilis-bartosz-mikler


 

COMMENTS

DISQUS: 0