Bartosz Pilis (Mexller Hurom Częstochowa) – PP CX, Szczekociny // SPP CX, Koziegłowy

HomeKomentarze

Bartosz Pilis (Mexller Hurom Częstochowa) – PP CX, Szczekociny // SPP CX, Koziegłowy

Po weekendowym ściganiu mogę powiedzieć, że w końcu jest naprawdę dobrze! Cieszę się, że moje założenia spełniają się tak jak chciałem. W Szczekocinach pojechałem wraz z moim kolegą Patrykiem piękny wyścig. Noga kręciła się wyjątkowo dobrze, zdobyłem 2 miejsce i ogromną przewagę nad resztą na mecie. Super!

bartosz-pilis

W Koziegłowach też miałem swój dzień, choć Konwa i Bogusławski już od startu narzucili mocne tempo a to ja, jako trzeci jechałem tuż na kole za nimi. Po rundzie zagotowałem się, byłem za ciepło ubrany, hmmm może tego nie widać było, bo padał śnieg a ja jechałem na krótko, to i tak było mi bardzo ciepło. Później to już tylko same skoki, walka o 3 pozycję była niesamowita. Momentami nasza grupka miała 10 zawodników, z całą pewnością miło się to oglądało, ale ja ewidentnie oszczędzałem się na ostatnią prostą. Muszę przyznać że, popełniłem błąd wjeżdżając na ostatnią rundę za daleko, później nie zdołałem już wyprzedzić młodego Czecha, który zaatakował w połowie ostatniej rundy. Byłem za daleko na mecie a zabrakło niewiele, bo zaledwie parę metrów do podium.

Ostatecznie wyścig zakończyłem na 4 pozycji. Super ściganie, noga coraz lepsza i takie wyścigi w końcu mają sens ! #Hurom #Mexller #Czestochowa

COMMENTS

DISQUS: 0