Wyniki – 11-13 listopada 2016

Wyniki – 11-13 listopada 2016

Wyniki – 17-18 grudnia 2016
Plan na weekend 50/2017
Jarosław Wolcendorf (Jakoobcycles.com) – Mistrzostwa Świata CX, Mol, Belgia
Wyniki – 2-3 grudnia 2017
Wyniki – 15-16 grudnia 2018

Długi weekend to jest to, co tygrysy lubią najbardziej. Długi weekend to także okazja do tego, żeby ścigać się trzy dni z rzędu, co m.in. miało miejsce w przypadku przełajowców – zarówno w kraju, jak i za granicą.

U naszych północnych sąsiadów czyli Szewedów rozegrany został czempionat kraju w CX – po tytuły sięgnęli, złota medalistka z Rio Jenny Risveds oraz David Erkisson.


ŚWIAT

Soudal Classics Jaarmarktcross – Niel, Belgia (UCI C2)

  1. Toon Aerts
  2. Kevin Pauwels
  3. Corne van Kessel

  1. Sanne Cant
  2. Jolien Verschueren
  3. Ellen van Loy

Toi Toi Cup – Kolin, Czechy (UCI C2)

  1. Jan Nevadba
  2. Marek Konwa – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  3. Tomas Paprstka
  • Marceli Bogusławski (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – miejsce 7 / +1:30
  • Grzegorz Grabarek – miejsce 33
  • Paweł Wojczal – miejsce 40

  1. Pavla Havlikova
  2. Nikola Noskova
  3. Martina Mikulaskova

Fluckiger Cross Madiswil – Madiswil, Szwajcaria (UCI C2)

  1. Sascha Weber
  2. Marcel Wildhaver
  3. Severin Sagesser
  • Mariusz Kowal (Team Kolarz Polanica) – miejsce 14 / + 5:02

  1. Jasmin Egger Achermann
  2. Olivia Hottinger
  3. Tina Zueger

Coupe de France #2 – Bagnoles de l’Orne, Francja (UCI C1)

  1. Clement Venturini
  2. Francis Mourey
  3. Victor Koretzky

  1. Marelene Petit
  2. Perrine Clauzel
  3. Evita Muzic

Hansgrohe Supreprestige Gavere – Asper, Belgia (UCI C1)

  1. Mathieu van der Poel
  2. Wout van Aert
  3. Toon Aerts

  1. Sanne Cant
  2. Jolien Verschueren
  3. Christin Majerus

POLSKA

Puchar Polski w kolarstwie przełajowym – Szczekociny

Elita


  1. Patryk Kostecki – Domin Sport Włoszczowa
  2. Bartosz Pilis – Mexller Hurom Częstochowa
  3. Adam Żuber – Ośka Warszawa

U23


  1. Dawid Jona – GK Gliwice
  2. Tomasz Rzeszutek – MLKS Baszta Bytów
  3. Marcin Budziński – LKK LUKS Sławno

Junior


  1. Arkadiusz Mirek – KCP Elzat Bieniasz Bike Team
  2. Maciej Borkowski – MGLKS Olimpijczyk Szczekociny
  3. Nikodem Grzenkowicz – GKS Cartusia Kartuzy

Kobiety open


  1. Patrycja Lorkowska – GKS Cartusia Kartuzy (U23)
  2. Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Agnieszka Bacińska – MAT Atom Sobótka
  4. Kinga Kalembkiewicz – KLKS Azalia Brzóza Królewska (Juniorka)
  5. Dorota Warczyk – LKK Start Tomaszów Mazowiecki

Cyklosport


  1. Paweł Kazanowski – Mayday Team Lublin
  2. Szymon Mikler – MLUKS Victoria Jarocin Helman Sport
  3. Rafał Bartyzel – LKK LUKS Sławno

Masters I


  1. Jarosław Wolcendorf – Jakoobcyclescom
  2. Maksymilian Bieniasz – KK Tarnovia Rowerownia.com
  3. Bartłomiej Gierczak – LKK Luks Sławno

Masters II


  1. Arkadiusz Jusiński – Renault Team
  2. Jakub Wolcendorf – Jakoobycycles.com
  3. Mirosław Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike Team

Masters III


  1. Sławomir Frejowski – MGLKS Olimpijczyk Szczekociny
  2. Krzysztof Gierczak – PSK Olimpionik Przemyśl
  3. Jerzy Stękiel – Niestowarzyszony

Super Puchar Polski w kolarstwie przełajowym – Koziegłowy

Elita


  1. Marek Konwa – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  2. Marceli Bogusławski – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team (U23)
  3. Vladimir Miksanik – ACK Stara Ves nad Onderjnici (Junior)
  4. Bartosz Pilis – Mexller Hurom Częstochowa
  5. Adam Żuber – Ośka Warszaw

U23


  1. Marceli Bogusławski – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  2. Tomasz Rzeszutek – MLKS Baszta Bytów
  3. Dawid Jona – GK Gliwice

Junior


  1. Vladimir Miksanik – ACK Stara Ves nad Onderjnici
  2. Wojciech Ceniuch – GK Piast Szczecin
  3. Arkadiusz Mirek – KCP Elzat Bieniasz Bike Team

Kobiety open


  1. Patrycja Lorkowska – GKS Cartusia Kartuzy (U23)
  2. Magdalen Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  3. Gabriela Wojtyła – Goodman Sokół Zator (U23)
  4. Kateorina Mudrikova – CK Feso Petrvald
  5. Kinga Kalembkiewicz – KLKS Azalia Brzóza Królewska (Juniorka)

Cyklosport


  1. Adam Adamkiewicz – KS 64sto Leszno
  2. Szymon Skrzypczak – Baran Cycling Team
  3. Paweł Kazanowski – Mayday Team Lublin

Masters I


  1. Jarosław Wolcendorf – Jakoobcycles.com
  2. Maksymilina Bieniasz – KK Tarnovia Rowerownia.com
  3. Paweł Wiendlocha – Accent Team

Masters II


  1. Andrzej Michniak – Warszawski Klub Kolarski
  2. Jakub Wolcendorf – Jakoobcycles.com
  3. Andrzej Widziewicz – Niestowarzyszony

Masters III


  1. Sławomir Frejowski – MGLKS Olimpijczyk Szczekociny
  2. Krzysztof Gierczak – PSK Olimpionik Przemyśl
  3. Marek Kubuszok – Bike Atelier MTB Team

VII Niepodległościowy Maraton MTB Wieruszów 2016 – Mieleszynek

  1. Mariusz Marszałek – Trybik Northwave Team
  2. Karol Przwdzięk – UKS Sport Bralin
  3. Szymon Matuszak – MW Invest Group

Legia MTB Maraton – Forty Bema, Warszawa

  1. Andrzej Michniak – Warszawski Klub Kolarski
  2. Marcin Michalczewski – Legion Serwis
  3. Daniel Pepla – Trezado BikeTires.pl

  1. Grzegorz Marcinkiewicz – Marbike Team
  2. Grzegorz Golonko – Veloart
  3. Tomasz Majewski – Veloart Team

  1. Beata Moćko – Kamyk Radzymin MTB Team
  2. Karolina Gruca – Kamyk Radzymin MTB Team

Legia MTB Maraton – Góra Trzech Szczytów, Warszawa

  1. Michał Kostrzewa – PRB Kombud
  2. Paweł Pięta – RAfako Orbea MTB Team
  3. Mateusz Goszczyński – Warszawski Klub Kolarski

  1. Joanna Sobczuk – Klinka Rowerów

Legia MTB Maraton – Wesoła

50 minut


  1. Jakub Okła
  2. Grzegorz Tomaszewski – Dazar Olimpic Piaseczno
  3. Adam Kowalski – Warszawski Klub Kolarski

  1. Alicja Marcinkiewicz – Świat Rowerów Racing Team

40 minut


  1. Michał Kostrzewa – PRB Kombud
  2. Grzegorz Marcinkiewicz – Marbike Team
  3. Arkadiusz Oleszkiewicz – Ramę na ramię

  1. Magdalena Chmielewska – Warszawski Klub Kolarski
  2. Majka Główka
  3. Marta Wasiak – Świat Rowerów Racing Team

30 minut


  1. Kamil Erber – Dazar Olimpic Piaseczno
  2. Andrzej Pasiak – Dazar Olimpic Piaseczno
  3. Bogdan Wadecki – Sun Race Rock Machine

foto: tmfoto.pl

COMMENTS

DISQUS: 0