Maratony Lang Team z nowym sponsorem

Maratony Lang Team z nowym sponsorem

[PR] Sprawdź się na niezwykłej rowerowej trasie w Gdańsku
Mariusz Kozak i Anna Sadowska najszybsi w finale VLLTMR w Kwidzynie
Wyniki – 22-23 kwietnia 2017
Kamila Płoszczyca (kamila-ploszczyca.pl) – PP XCM – Gdańsk
Wyniki – 17-18 września 2016

Z dniem 21 października 2016 marka Skandia Życie należąca do VIG Polska przestała funkcjonować. Jej miejsce zajęła Vienna Life. W związku z dużym zaangażowaniem Skandii w kolarskie projekty w kraju poprosiliśmy Biuro Prasowe Vienna Life TU o komentarz w tej sprawie:

Zmiana nazwy z dotychczasowej tj. Skandia Życie Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna na nową – Vienna Life Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group jest naturalną konsekwencją dołączenia przez Spółkę dwa lata temu do Vienna Insurance Group, jednej z największych grup ubezpieczeniowych w Europie. Przyjęcie nowej nazwy oraz identyfikacji wizualnej jeszcze bardziej podkreśla naszą przynależność do Grupy VIG.

Zmiany, które zaszły w Spółce objęły swym zakresem jedynie nazewnictwo i identyfikację wizualną. W planach Vienna Life jest więc utrzymanie prowadzonych z sukcesami od wielu lat działań w obszarze wsparcia rozwoju oraz promocji kolarstwa w Polsce. Szczegóły planowanych aktywności przedstawimy Państwu już wkrótce.

Natomiast kolarzy poszukujących produktów finansowych, które zapewniają bezpieczeństwo oraz pozwalają na osiągnięcie niezależności finansowej w perspektywie długoterminowej, zachęcamy do zapoznania się z ofertą indywidualnych ubezpieczeń na życie – Life Plus oraz Invest Life – na stronie www.viennalife.pl

O tym, że Maratony Lang Team w sezonie 2017 będą miały swój ciąg dalszy można się przekonać także odwiedzając stronę www.viennalifemaraton.pl. Na razie zobaczymy tam tylko logo, ale zgodnie zapowiedziami konkretne szczegóły już wkrótce.


vienna-life-maraton-lang-team

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0