Maratony Lang Team z nowym sponsorem

HomeSportZapowiedzi

Maratony Lang Team z nowym sponsorem

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Z dniem 21 października 2016 marka Skandia Życie należąca do VIG Polska przestała funkcjonować. Jej miejsce zajęła Vienna Life. W związku z dużym zaangażowaniem Skandii w kolarskie projekty w kraju poprosiliśmy Biuro Prasowe Vienna Life TU o komentarz w tej sprawie:

Zmiana nazwy z dotychczasowej tj. Skandia Życie Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna na nową – Vienna Life Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group jest naturalną konsekwencją dołączenia przez Spółkę dwa lata temu do Vienna Insurance Group, jednej z największych grup ubezpieczeniowych w Europie. Przyjęcie nowej nazwy oraz identyfikacji wizualnej jeszcze bardziej podkreśla naszą przynależność do Grupy VIG.

Zmiany, które zaszły w Spółce objęły swym zakresem jedynie nazewnictwo i identyfikację wizualną. W planach Vienna Life jest więc utrzymanie prowadzonych z sukcesami od wielu lat działań w obszarze wsparcia rozwoju oraz promocji kolarstwa w Polsce. Szczegóły planowanych aktywności przedstawimy Państwu już wkrótce.

Natomiast kolarzy poszukujących produktów finansowych, które zapewniają bezpieczeństwo oraz pozwalają na osiągnięcie niezależności finansowej w perspektywie długoterminowej, zachęcamy do zapoznania się z ofertą indywidualnych ubezpieczeń na życie – Life Plus oraz Invest Life – na stronie www.viennalife.pl

O tym, że Maratony Lang Team w sezonie 2017 będą miały swój ciąg dalszy można się przekonać także odwiedzając stronę www.viennalifemaraton.pl. Na razie zobaczymy tam tylko logo, ale zgodnie zapowiedziami konkretne szczegóły już wkrótce.


vienna-life-maraton-lang-team

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0