Marek Konwa w składzie Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team

Marek Konwa w składzie Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team

REKLAMA
16 kwietnia rusza Taurus Road Show 2016 [PR]
Bike Maraton w Bielawie. Góry Sowie po raz pierwszy
Wziąć sprawy w swoje ręce, ale umiejętnie. Oto najczęstsze błędy przy serwisowaniu roweru zimą
Maja Włoszczowska i film „Road 2 Rio” w wybranych kinach w Polsce
Ruszyły zapisy na Bike Maraton 2018

INFORMACJA PRASOWA


Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team pozyskał jednego z najbardziej utytułowanych polskich zawodników. Od pierwszego listopada do drużyny dołączył Marek Konwa –wielokrotny Mistrz Polski w kolarstwie górskim i przełajach.

Marek Konwa – aktualnie najbardziej utytułowany polski kolarz górski. Jest ośmiokrotnym Przełajowym Mistrzem Polski i dziesięciokrotnym Mistrzem Polski w olimpijskiej odmianie kolarstwa górskiego – XCO. W tym roku w obronie koszulki przeszkodziła mu kontuzja odniesiona podczas treningu. W swojej karierze zdobył w sumie 21 koszulek mistrzowskich.

Komentarz Marka Konwy:

Mam przyjemność poinformować, że od 1 listopada reprezentuję barwy Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team. Jestem bardzo zadowolony, że zostanę członkiem tej dynamicznie rozwijającej się drużyny. W tym roku do ekipy dołączyła nasza reprezentantka na igrzyska – Kasia Solus-Miśkowicz, a całkiem niedawno bardzo dobry zawodnik – Marceli Bogusławski. Naszym trenerem jest Bogdan Czarnota, którego podopieczni odnieśli wiele sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej. Myślę, że razem stworzymy silny zespół, który będzie się liczył zarówno w kraju, jak i za granicą. O naszych szczegółowych planach poinformujemy wkrótce, ale już teraz mogę powiedzieć, że są one bardzo ambitne!


marek-konwa-w-skladzie-volkswagen-samochody-uzytkowe-mtb-team-2016-2


COMMENTS

DISQUS: 0