Bartosz Mikler (Victoria Helman Sport) – CX klasa A, Hucisko / PP CX, Mikołów

HomeSportKomentarze

Bartosz Mikler (Victoria Helman Sport) – CX klasa A, Hucisko / PP CX, Mikołów

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Hucisko – wyścig kat.A


Po bardzo kiepskim starcie musiałem mocno naciskać w korby. Po dwóch rundach dojechałem do Marcelego i Adama. Niestety tego dnia odczuwałem mocny ból w kolanie, musiałem odpuścić i zadowolić się 3 miejscem w Elicie.Mikołów – Puchar Polski


Organizatorzy zaskoczyli mnie bardzo ciekawą trasa (mogli ją trochę oczyścić z kamieni, bo sporo zawodników łapało kapcie). Wiele technicznych sekcji i było nawet błoto ? Start już lepiej niż dzień wcześniej. Pierwsze rundy jechaliśmy razem z Adamem, Marcelim i Tomkiem. Postanowiłem podkręcić tempo wyścigu, na kole utrzymał się tylko Marceli i Adam. Na kolejnych rundach musiałem zapłacić za moje szarżowanie. Nie wytrzymałem tempa, które narzucił Adam. Żeby tego było mało, tego dnia popełniłem zbyt dużo błędów technicznych. Na metę wjeżdżam ponownie na 3 miejscu w Elicie.

Teraz czeka mnie parę dni łapania świeżości.

fot. TMfoto.pl


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0