Najlepsi polscy maratończycy sezonu 2016

Najlepsi polscy maratończycy sezonu 2016

Wyniki – 9-10 września 2017
Finał Bike Atelier MTB Maratonu już 27 września w Tychach! [PR]
Plan na weekend 18/2017

Sezon zakończony, zostały tylko pojedyncze wyścigi XCO (Warszawa, Opoczno, Głuszyca) czy maratony (Bytów, Wieruszów), ale generalki podomykane. Tym samym w ramach poszczególnych cykli udało się wskazać najlepszych zawodników. Poniżej znajdziecie trójki open oraz drużyny z najważniejszych cykli i dystansów w kraju:


Bike Atelier Maraton


  1. Michał Ficek – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  2. Mateusz Zoń – Taurus Kreidler MTB Team
  3. Tomasz Dygacz – Taurus Kreidler MTB Team

  1. Joanna Gumienniak – Bike Atelier Team
  2. Natalia Kołodziej – Gomola Trans Airco
  3. Patrycja Wichary – Bike Atelier Team

Drużyna


  1. Bike Atelier Team
  2. Gomola Trans Airco
  3. Senga Sport Racing Team

Bike Maraton


Giga


  1. Bartosz Janowski – Romet Racing Team
  2. Michał Ficek – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  3. Rafał Alchimowicz – Optyk Okular Jelenia Góra

  1. Aneta Imielska – Mitsubishi Materials MTB Team
  2. Michalina Ziółkowska – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  3. Bożena Gomułka – Cyklistka.pl

Mega


  1. Gracjan Krzemiński – Mitsubishi Material MTB Team
  2. Michał Dziewa – SGR Specialized
  3. Tomasz Dygacz – Taurus Kreidler MTB Team

  1. Magdalena Wojtyła – IM-Motion Kross Team
  2. Joanna Ignasiak – Mitsubishi Materials MTB Team
  3. Monika Strychar – Mitsubishi Materials MTB Team

Drużyna


  1. Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  2. Mitsubishi Materials MTB Team
  3. Mitutoyo AZS Wratislavia
  4. MTB Votum Orbea Team Wrocław
  5. Twomark Sport Eska Team

Bike Cross Maraton


  1. Bartosz Kołodziejczyk – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Hubert Semczuk – MW Invest Group
  3. Przemysław Mikołajczyk – Agrochest Team

  1. Magdalena Hałajczak – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  2. Monika Uryzaj – Duda Cars TP-Link Rybczyński Bikes
  3. Dorota Zozulińska Ziółkiewicz – MEDBIKE Gabinety Lekarskie

Cyklokarpaty


Giga


  1. Bartosz Janowski – Romet Racing Team
  2. Tomasz Leśniak – Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
  3. Marcin Gałuszka – Bikershop Racing Team

  1. Katarzyna Galewicz – Niezrzeszona
  2. Malwina Sokalska – PTC Przemyśl ZRYW Buszkowiczki
  3. Sylwia Piszczatowska – PTR Dojlidy Białystok

Mega


  1. Kamil Pomarański – DMG MORI CYCLO TRENER TEAM
  2. Dominik Grządziel – Romet Racing Team
  3. Mateusz Rejch – SST Lubcza

  1. Anna Sadowska – Volskwagen Samochody Użytkowe MTB Team
  2. Ewa Ruszała – R.A.S. Superior sowasport.pl
  3. Magdalena Ulman – DEMA Velobox Kraków

Drużyna


  1. 72D Windsport Powered by OSHEE
  2. Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
  3. PTC Przemyśl ZRYW Buszkowiczki
  4. KSPO Brakeparts.pl
  5. MTB MOSiR Dukla

Garmin MTB Series


  1. Bartosz Banach – Torus Hotel Cztery Brzozy
  2. Tomasz Repiński – EDF Trek Gdynia
  3. Krzysztof Krzywy – NEXUS Team

  1. Katarzyna Łysek – ProCycling.pl
  2. Joanna Bejm – Niezrzeszona
  3. Marzena Janczarska – Niezrzeszona

Gryf Maraton


  1. Paweł Piotrowicz – PPbike Salon Rowerowy
  2. Filip Hasse – Merx Team Wągrowiec
  3. Marcin Wolski – Komobike Scott

  1. Anna Kłos – Bike Team Szczecin
  2. Marlena Wojszczyk – Ridersbclub Kijewo
  3. Małgorzata Lewandowska – Rowery Turowski Team Szczecin

Drużyna


  1. Cellfast MTB Team
  2. Rowery Małogśka MTB Team
  3. Ridersclub Kijewo
  4. Bike Team roletki.home.pl
  5. Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus

Kaczmarek Electric MTB


  1. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  2. Krzysztof Krzywy – NEXUS Team
  3. Mariusz Gil – Euro Bike Kaczmarek Electric Team

  1. Paulina Bielińska – Duda Cars TP-Link Rybczyński Bikes
  2. Magdalena Hałajczak – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  3. Katarzyna Hendrzyk Majewska – Euro Bike Kaczmarek Electric Team

Drużyna


  1. Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Duda Cars TP-Link Rybczyński Bikes
  3. Real 64sto
  4. Seven Perceptus Team
  5. Sulima Rowery Team

Legia MTB Maraton


  1. Tomasz Strzemieczny – Płocki Klub Kolarski
  2. Paweł Pięta – Rafako MTB Team
  3. Bartosz Jechanowski – KK 24H

  1. Paulina Kazimierska – Bliska Team Białystok
  2. Dorota Warczyk – LKK Start Tomaszów Mazowiecki
  3. Aleksandra Wójcik – Crazy Racing Team

Drużyna


  1. KK 24h
  2. Rozpędzeni
  3. Superdrob Bike Team
  4. ULKS Józefina
  5. Świat Rowerów Racing Team

Leszczyńska Liga Rowerowa


  1. Adam Adamkiewicz – Real 64sto
  2. Przemysław Papież – Strefasportu.pl
  3. Bartosz Wujczak – Real 64sto

  1. Hanna Dembska – Kross Euro-rower.pl
  2. Katarzyna Hendrzyk Majewska – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Edyta Swat – Swat Team

Drużyna


  1. Real 64sto
  2. DGR Racing Team
  3. LKK Team
  4. Spinko Leszno
  5. Strefasportu.pl

Maratony Kresowe


  1. Sarunas Pacevicius – Sprint SBR Bank
  2. Arkadiusz Jusiński – Renault Team
  3. Grzegorz Maleszka – Renault Team

  1. Silvija Latozaite – Sprint SBR Bank
  2. Magdalena Gołębiewska – Bliska Team
  3. Marina Kowalewska – Mistral

Drużyna


  1. Renault Team
  2. Sprint SBR Bank
  3. Mistral
  4. Bliska Team
  5. Obst

Maratony Rowerowe Lang Team


  1. Wojciech Halejak – JBG-2 Professional MTB Team
  2. Patryk Piasecki – JBG-2 Professional MTB Team
  3. Krzysztof Krzywy – NEXUS Team

  1. Paulina Bielińska – Duda Cars TP-Link Rybczyński Bikes
  2. Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  3. Anna Urban – TRW Cloudware Team

Drużyna


  1. Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  2. Duda Cars TP-Link Rybczyński Bikes
  3. Komobike Scott
  4. TRW Cloudware Team
  5. Ocynkownia Śląsk SCHC Team

Mazovia MTB Marathon


Giga


  1. Łukasz Góralewski – TRW Cloudware Team
  2. Damian Perkowski – PT Mazury Team Ełk
  3. Arkadiusz Oleszkiewicz – APS Polska Cozmobike

  1. Barbara Borowiecka – WSKG Like Bike Kenda Team
  2. Małgorzata Lutecka – iFON.pl
  3. Joanna Sobczuk – Klinika Rowerów

Mega


  1. Bartek Borowicz – APS Polska Cozmobike
  2. Łukasz Gukiewicz – Sklepbicykl.pl  Perfectsource
  3. Paweł Baranek – Monteria Team

  1. Urszula Luboińska – Trezado BikeTires.pl
  2. Joanna Gumienniak – Bike Atelier Team
  3. Anna Ostrowska – KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

Mazury MTB


Maraton


  1. Arkadiusz Jusiński – Renault Team
  2. Piotr Andrzejczyk – KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn
  3. Tomasz Skalski – Renault Team

  1. Anna Dymczyk – Chogi.pl

Półmaraton


  1. Grzegorz Maleszka – Renault Team
  2. Tomasz Juchniewicz – 74 Logistic Politechnika Gdańska
  3. Michał Korbus – 74 Logistic Politechnika Gdańska

  1. Magdalena Fabjanowicz – 74 Logistic Politechnika Gdańska
  2. Klaudia Ostrowska – Klub Fitness Guarana
  3. Paula Hinczewska – 7r Logistic Politechnika Gdańska

Drużyna


  1. Renault Team
  2. 7r Logistic Politechnika Gdańska
  3. KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn
  4. Straż Pożarna
  5. MSR Mrągowo

MTB Cross Maraton


  1. Dariusz Paszczyk – Baran Cycling Team
  2. Janusz Kędzierski – Baran Cycling Team
  3. Jacek Chodoń – Baran Cycling Team

  1. Krystyna Żyżyńska Galeńska – MyBike.pl
  2. Ania Wajzer – Sengam Sport Racing Team
  3. Kasia Laskowska – Finisher.pl

Drużyna


  1. Baran Cycling Team
  2. Kamaro Sport Line Skarżysko Kamienna
  3. MyBike.pl
  4. Trybik Northwave Team
  5. Polski Klub MTB

Poland Bike Marathon


  1. Mariusz Marszałek – Trybik Northwave Team
  2. Łukasz Góralewski – TRW Cloudware Team
  3. Bartosz Grędziński – TRW Cloudware Team

  1. Agnieszka Sikora – Wola Bike Orbea Team
  2. Urszula Luboińska – Trezado BikeTires.pl
  3. Zofia Czyż – rowermojezycie.pl

Drużyna


  1. TRW Cloudware Team
  2. Wola Bike Orbea Team
  3. New Age Fitness – Skleprowerowy.pl
  4. Trybik Northwave Team
  5. Red InGO MTB Team

Puchar Strefy MTB Sudety


  1. Rafał Alchimowicz – Optyk Okular Jelenia Góra
  2. Dariusz Poroś – MTB Votum Orbea Team Wrocław
  3. Piotr Sułek – Ataksport Boplight

  1. Aneta Imielska – Mitsubishi Materials MTB Team
  2. Bożena Gomułka – Cyklistka.pl
  3. Karlina Sowa – AGH Cycling Team

Skandia Maraton Lang Team


  1. Wojciech Halejak – JBG-2 Professional MTB Team
  2. Patryk Piasecki – JBG-2 Professional MTB Team
  3. Leon Grodzicki – Quest Team

  1. Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  2. Karolina Cierluk – Mitutoyo AZS Wratislavia
  3. Anna Urban – TRW Cloudware Team

Drużyna


  1. Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  2. Duda Cars TP-Link Rybczyński Bikes
  3. Komobike Scott
  4. TRW Cloudware Team
  5. Ocynkownia Śląsk SCHC Team

Solid MTB Maraton


  1. Przemysław Rozwalka – MW Invest Group
  2. Huber Semczuk – MW Invest Group
  3. Paweł Wasiński – Strefasportu.pl

  1. Marta Rozwalka – MW Invest Group
  2. Małgorzata Witek – Strefasportu.pl
  3. Małgorzata Kaczmarek – Kibolski KS

Drużyna


  1. Strefasportu.pl
  2. MW Invest Group
  3. Real 64sto
  4. Hunters Team
  5. GReeN Bike MTB Team

Zdjęcie okładkowe tradycyjnie wybrane spośród tych oznaczonych #mtbxcpl na Instagramie:


COMMENTS

WORDPRESS: 3
  • comment-avatar
    Paweł 1 rok

    W Kaczmarku drużynówke to chyba z przed trzech lat wzięliście – sprawdźcie jeszcze raz przed publikacją takich wyników

  • comment-avatar
    Darek 1 rok

    Dlaczego nie podajecie wszystkich dystansów? reszta zawodników nie warta waszej uwagi?

  • DISQUS: 3