Łukasz Klimaszewski (Mitutoyo AZS Wratislavia) – Bike Maraton, Świeradów Zdrój

HomeKomentarzeMitutoyo AZS Wratislavia

Łukasz Klimaszewski (Mitutoyo AZS Wratislavia) – Bike Maraton, Świeradów Zdrój

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Sezon zakończyłem właściwie tydzień temu na finale PP, gdzie co prawda z przeziębieniem i lekką gorączką, ale udało się wymęczyć ósme miejsce. Świeradów miał być ostatni startem „na dobicie”. Faktycznie, jeśli ktoś nie wyżył się jeszcze w tym sezonie, mógł zafundować sobie przyjemne giga , po którym przez jakiś czas nie będzie się tęsknić za ściganiem.

lukasz-klimaszewski-swieradow-2016

Pogoda już na starcie wyglądała beznadziejnie, ale nie spodziewałem się, że po nabraniu wysokości będzie taka rzeźnia. Miał być szybki i łatwy wyścig – jeden podjazd, potem przewiezienie się trochę na kole po szutrach i do domu. Góry i pogoda podyktowały jednak swoje zasady. Temperatura bliska zera, resztki śniegu, deszcz i jazda praktycznie w jednej wielkiej kałuży. Po kilku chwilach wszystkie ciuszki przybrały postać szmaty do podłogi i miały mniej więcej taką samą przydatność przy ochronie przed zimnem. Najgorszy był jednak brak czucia w dłoniach, przez co z trudem w ogóle trzymałem kierownicę, a zjazdy rzeźbiłem jak ostatni placek. Trenując w rodzimym klimacie przeżyło się już niejedno, więc i tym razem jakoś wytrzymałem. Trzecie miejsce w tak trudnych warunkach jest na pewno satysfakcjonującym wynikiem.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0