Magdalena Sadłecka (Euro Bike Kaczmarek Electric) – Podsumowanie sezonu MTB

HomeKomentarzeEuro Bike Kaczmarek Team

Magdalena Sadłecka (Euro Bike Kaczmarek Electric) – Podsumowanie sezonu MTB

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Koniec sezonu uff… Czas na upragniony odpoczynek. W tym roku mocno dałam sobie w kość. Miało być mniej maratonów a więcej XC a wyszło tyle samo maratonów plus XC. Trochę mnie poniosło i choć wszyscy zwracali mi uwagę, że mam za dużo startów świadomie realizowałam swoje założenia. Wszystkie tegoroczne plany zostały zrealizowane. Nie ze wszystkich wyników jestem zadowolona, ale generalnie sezon uważam za udany.

Magdalena Sadłecka (Euro Bike Kaczmarek Electric) - Rund um den Roadberg, Austria 2016 1

Zacznijmy od maratonów. Wysokie czwarte miejsce na etapówce w Hiszpanii. Mistrzostwa Europy na Łotwie i siódme miejsce. Następnie czwarte miejsce na Hero we Włoszech oraz srebro na Mistrzostwach Polski. Sezon zakończyłam zdobyciem Pucharu Polski w maratonie. Co do XC to lekko nie było. Starty te wplatałam pomiędzy wyżej wymienione maratony. Wystartowałam w kilku wyścigach UCI w Europie z różnymi wynikami, z których jestem zadowolona oraz w kilku Pucharach Polski XC zawsze stając na podium. Mistrzostwa Polski zakończyłam na piątym miejscu, a u Majki byłam 14-sta.

Magdalena-Sadłecka-Euro-Bike-Kaczmarek-Electric-2015-3

Plany na przyszły sezon jeszcze nie są sprecyzowane, ale pewne już jest że będę jeździła „przełaje”. Zamierzam zacząć od listopada. Mogę powiedzieć, że w przyszłym sezonie postaram się ograniczyć ilość startów w maratonach na rzecz XC.

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0