Magdalena Sadłecka (Euro Bike Kaczmarek Electric) – Podsumowanie sezonu MTB

Magdalena Sadłecka (Euro Bike Kaczmarek Electric) – Podsumowanie sezonu MTB

Bartosz Kołodziejczyk (Euro Bike Kaczmarek Electric Team) – Bike Cross Maraton Gogol MTB, Czerwonak
Magdalena Sadłecka (Euro Bike Kaczmarek Electric) – Puchar Polski w Maratonie MTB, Kraków
Remigiusz Gil (Euro Bike Kaczmarek Electric Team): Skandia Maraton / Kaczmarek Electric
Bartosz Kołodziejczyk (Euro Bike Kaczmarek Electric Team) – Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB, Jelenia Góra
Magdalena Sadłecka (Euro Bike Kaczmarek Electric) – Skandia Maraton Lang Team, Dąbrowa Górnicza

Koniec sezonu uff… Czas na upragniony odpoczynek. W tym roku mocno dałam sobie w kość. Miało być mniej maratonów a więcej XC a wyszło tyle samo maratonów plus XC. Trochę mnie poniosło i choć wszyscy zwracali mi uwagę, że mam za dużo startów świadomie realizowałam swoje założenia. Wszystkie tegoroczne plany zostały zrealizowane. Nie ze wszystkich wyników jestem zadowolona, ale generalnie sezon uważam za udany.

Magdalena Sadłecka (Euro Bike Kaczmarek Electric) - Rund um den Roadberg, Austria 2016 1

Zacznijmy od maratonów. Wysokie czwarte miejsce na etapówce w Hiszpanii. Mistrzostwa Europy na Łotwie i siódme miejsce. Następnie czwarte miejsce na Hero we Włoszech oraz srebro na Mistrzostwach Polski. Sezon zakończyłam zdobyciem Pucharu Polski w maratonie. Co do XC to lekko nie było. Starty te wplatałam pomiędzy wyżej wymienione maratony. Wystartowałam w kilku wyścigach UCI w Europie z różnymi wynikami, z których jestem zadowolona oraz w kilku Pucharach Polski XC zawsze stając na podium. Mistrzostwa Polski zakończyłam na piątym miejscu, a u Majki byłam 14-sta.

Magdalena-Sadłecka-Euro-Bike-Kaczmarek-Electric-2015-3

Plany na przyszły sezon jeszcze nie są sprecyzowane, ale pewne już jest że będę jeździła „przełaje”. Zamierzam zacząć od listopada. Mogę powiedzieć, że w przyszłym sezonie postaram się ograniczyć ilość startów w maratonach na rzecz XC.

COMMENTS

DISQUS: 0