Wyniki 1-2 października 2016

Wyniki 1-2 października 2016

REKLAMA
Jarosław Wolcendorf (Jakoobcycles.com) – Mistrzostwa Świata CX, Mol, Belgia
Mistrzostwa Świata w kolarstwie przełajowym 2016 – wyniki #1
Plan na weekend 47/2018
Plan na weekend 50/2017
Wyniki – 16-17 grudnia 2017

Domykanie generalek i ostateczne rozstrzygnięcia trwają w najlepsze. W miniony weekend warto podkreślić trzecie miejsce Mariusza Kozaka (JBG-2) w Kielcach, który tą lokatą przypieczętował swój triumf w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski w maratonie MTB. Z kolei Magdalena Sadłecka (Euro Bike Kaczmarek Electric) wygrała zarówno w Kielcach, jak i w generalce.

Finał PP XCM opuściła Michalina Ziółkowska, która postawiła na rywalizację w Portugalii, ale miejsca na najwyższym stopniu podium musiała ustąpić Norweżce Gunn Ricie Dahle Flesjaa.

W Belgii ruszyły przełaje i hitem tego weekendu są ostatnie metry rywalizacji Mathieu van der Poel oraz Wout’a van Aert’a podczas Superprestige w Gieten:



ŚWIAT

Soudal Classics – Neerpelt, Belgia

  1. Laurens Sweeck – ERA Circus
  2. Jens Adams – Crelan Vastgoedservice
  3. Michael Vanthourenhout – Marlux Napoleon Games

  1. Sophie de Boer – Kalas NNOF
  2. Laura Verdonschot – Marlux Napoleon Games
  3. Nikki Brammeier – Boels Dolmans

Hansgrohe Superprestige – Gieten, Belgia

  1. Mathieu van der Poel
  2. Wout van Aert
  3. Lauerns Sweeck

  1. Sanne Cant
  2. Lucinda Brand
  3. Sophie de Boer

Azores 2016 / UCI Marathon Series – Portugalia

  1. Tiago Ferreira – Team Protek
  2. Daniel Geismayr – Team Centurion Vaude
  3. Jochen Kaess – Team Centurion Vaude

  1. Gunn Rita Dahle Flesjaa – Multivan Merida Biking Team
  2. Michalina Ziółowska – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  3. Celina Carpinteiro – BTT Loule / BPI

POLSKA

Puchar Polski w maratonie MTB – Kielce


Elita


  1. Anton Sintsov – JBG-2 Professional MTB Team
  2. Filip Helta – KKW Superior Wałbrzych
  3. Mariusz Kozak – JBG-2 Professional MTB Team

  1. Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  2. Anna Urban – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  3. Małgorzata Mazurek – velonews.pl

Cyklosport


  1. Michał Kucewicz – Sport Pełen Pasji
  2. Wojciech Pawłowski – Mitutoyo AZS Wratislavia
  3. Bartosz Krzyśko – Mitutoyo AZS Wratislavia

Masters I


  1. Michał Antosz – MTB Votum Orbea Team Wrocław
  2. Jarosław Hałas – bikeBoard
  3. Roman Abramczyk – Trezado BikeTires.pl

Masters II


  1. Jacek Brzózka – JBG-2 Professional MTB Team
  2. Maciej Kubicz – Absolute Bike Team
  3. Rafał Kapuściński – DMG MORI CYCLO TRENER TEAM

Kaczmarek Electric MTB – Wolsztyn

Giga


  1. Marek Konwa – Leszno 64sto
  2. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  3. Maciej Kasprzak – Euro Bike Kaczmarek Electric Team

  1. Paulina Bielińska – Duda-Cars TP-Link Rybczyński Bikes
  2. Katarzyna Hendrzyk Majewska – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  3. Magdalena Hałajczak – Euro Bike Kaczmarek Electric Team

Mega


  1. Rafał Chmiel – FSD Sport
  2. Jacek Skrypnik – Rant Team Zielona Góra
  3. Bartosz Jeton – Euro Bike Kaczmarek Electric Team

  1. Monika Otulakowska – Zgrupka Team
  2. Joanna Adamska – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  3. Monika Uryzaj – Duda Cars TP-Link Rybczyński Bikes

Maratony Rowerowe Lang Team – Kwidzyn

Grand Fondo


  1. Wojciech Halejak – JBG-2 Professional MTB Team
  2. Maciej Kasprzak – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric

  1. Paulina Bielińska – Duda Cars TP-Link Rybczyński Bikes
  2. Magdalena Hałajczak – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  3. Małgorzata Nowacka – rowertour.com

Medio


  1. Bartosz Kołodziejczyk – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  2. Michał Górniak – Duda Cars TP-Link Rybczyński Bikes
  3. Mateusz Laszczyk – Agrochest Team

  1. Katarzyna Łysek – ProCycling.pl
  2. Katarzyna Hendrzyk Majewska – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  3. Marta Gogolewska – Merx Team Wągrowiec

Garmin MTB Series – Reda

  1. Bartosz Banach – Torus Hotel Cztery Brzozy
  2. Krzysztof Krzywy – Nexus Team
  3. Michał Bodziewicz – Apteka Gemini

  1. Katarzyna Łysek – ProCycling.pl
  2. Joanna Bejm – Niezrzeszona
  3. Magdalena Fabjanowicz – 7r Logistic Politechnika Gdańska

MTB Cross Maraton – Chęciny

Masters


  1. Mariusz Marszałek – Trybik Northwave Team
  2. Marcin Jabłoński – Kamaro Sport Line Skarżysko Kamienna
  3. Szymon Zacharski – Bike Shop Racing Team Radom

  1. Krystyna Żyżyńska-Galeńska – Mybike.pl
  2. Ania Wajzer – Sengam Sport Racing Team

Fan


  1. Mateusz Rejch – SST Lubcza
  2. Andrzej Jarosz – 72D Windsport powered by Oshee
  3. Kamil Pomarański – DMG MORI CYCLO TRENER Team

  1. Magdalena Szymańska – Trybik Northwave Team
  2. Justyna Małek – KK Cyklon Warszawa
  3. Kasia Laskowska – Finisher.pl

Trzy wieże XC – Szczecin

tbc


Mazovia MTB Marathon – Kielce

Giga


  1. Kamil Kuszmider – TRW Cloudware Team
  2. Kacper Cacko – APS Polska Cozmobike
  3. Arkadiusz Oleszkiewicz – APS Polska Cozmobike

  1. Barbara Borowiecka – WSKG Like Bike Kenda Team
  2. Joanna Sobczuk – Klinka Rowerów
  3. Izabela Macutkiewicz – APS Polska Cozmobike

Mega


  1. Bartek Borowicz – APS Polska Cozmobike
  2. Karol Rumsicki – Warszawski Klub Kolarski
  3. Mateusz Kowalczyk – TRW Cloudware Team

  1. Katarzyna Polakowska – Romet Racing Team
  2. Joanna Gumieniak – Bike Atelier Team
  3. Zofia Czyż – Rowermojezycie.pl

Maratony Kresowe – Gołdap

  1. Sarunas Pacevicius – Sprint SBR Bank
  2. Patryk Muśko – Peleton UKS Wygoda Białystok
  3. Arkadiusz Jusiński – Renault Team

  1. Silvija Latozaite – Sprint SBR Bank
  2. Magdalena Gołębiewska – Bliska Team
  3. Agnieszka Pomian – Chogi.pl

COMMENTS

DISQUS: 0