Michalina Ziółkowska (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – Bike Maraton, Ludwikowice Kłodzkie

HomeKomentarzeVWSU MTB Team

Michalina Ziółkowska (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – Bike Maraton, Ludwikowice Kłodzkie

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Zwycięstwem w Pucharze Polski w Ludwikowicach Kłodzkich (w ramach cyklu Bike Maraton) zakończyłam tegoroczne starty w Polsce. Ostatnim akcentem w tym sezonie będą dwa UCI Marathony – we Francji i na Azorach. Bardzo mi zależało na dobrym występie w Bike Maratonie, żeby móc z optymizmem patrzeć na czekające mnie zagraniczne starty. Odpowiadała mi pierwsza część trasy z podjazdem na Wielką Sowę. Długi, górski podjazd stanowił dla mnie idealną szansę, żeby wypracować przewagę nad rywalkami.

 

michalina-ziolkowska-bike-maraton-ludwikowice-2016-1

 

Mimo że zazwyczaj słabo zaczynam wyścigi, to tym razem dzięki intensywnej rozgrzewce było inaczej. Dobra pozycja dawała mi dużo swobody i frajdy na technicznym, kamienistym zjeździe z Wielkiej Sowy. Druga część wyścigu była dla mnie zdecydowanie trudniejsza, ze względu na bardziej interwałowy charakter i sporo płaskich, szybkich odcinków. Starałam się trzymać równe, mocne tempo i cieszę się, że dowiozłam zwycięstwo do mety.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0