„Miłosna” historia Old School MTB Gdańsk – XCM Miłosna

HomeKomentarze

„Miłosna” historia Old School MTB Gdańsk – XCM Miłosna

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Po pierwszej edycji tego wyścigu, która odbyła się na wiosnę, spłynęło dużo pozytywnych komentarzy. Tym razem zwarliśmy szyki i pojechaliśmy w czternastoosobowym składzie. Wyścig miał limit 150 osób startujących, co było właściwym posunięcie przy charakterze trasy, która po prostu zachwyciła. Pętla miała 14 km z sumą przewyższeń 320 m. Startujący mieli do pokonania jedną lub dwie pętle w zależności od wybranego dystansu. Z terenu zostało wyciśnięte ile można pod postacią trawersów, singli, uskoków, muld, korzeni, wijących się wąwozów i technicznych piaszczystych zjazdów których posmak jeszcze czujemy. Tym samym już nie będziemy kojarzyć Kwidzyna z nudną płaską Skandią, tylko z terenem gdzie jest duży potencjał. Tak jest w przypadku kiedy to kolarze robią zawody dla kolarzy i jest to ich pasją, za co dziękujemy grupie Cyklo Kwidzyn :)

 

old-school-mtb-xcm-milosna-1


Minusów nie stwierdzono. Co do plusów to długa lista: super atmosfera, brak opłaty startowej, elektroniczny pomiar czasu, super oznaczenie, ciepły posiłek, ciasto upieczone przez żony zawodników z Cyklo Kwidzyn, przedszkole do opieki nad dziećmi, super nagrody w każdej kategorii oraz Puchary, kwiaty dla dziewczyn na podium, uścisk dłoni burmistrza Kwidzyna i zimna puszka Coli po przekroczeniu mety :) Czekamy już teraz na kolejne edycje, może CX na zimę :)

Podziękowania również dla Lew Lębork za atmosferę :D

old-school-mtb-xcm-milosna-3

Co do wyników to nie próżnowaliśmy i wróciliśmy z 8 Pucharami !!!

Kobiety Mega

Ela Wydrowska 2m-ce

Mężczyźni dystans Mega

Bartek Koniuszewski 1m-ce M2
Michał Janiszek 3m-ce M2
Michał Łaguna 4m-ce M2
Adam Heleniak 5m-ce M2
Stefan Zachara 8m-ce M2
Marek Kaczmarek 6m-ce M3
Wojtek Jegliński 2m-ce M4
Tomek Jegliński 3m-ce M1

Mężczyźni dystans MINI

Szczepan Reiss 2m-ce M3
Michał Rzeczycki 3m-ce M3
Piotr Nowakowski 14m-ce M2
Michał Tracz 19m-ce M3


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0