Magdalena Sadłecka (Euro Bike Kaczmarek Electric) – Skandia Maraton Lang Team, Dąbrowa Górnicza

Magdalena Sadłecka (Euro Bike Kaczmarek Electric) – Skandia Maraton Lang Team, Dąbrowa Górnicza

Michał Pękala (AGH Cycling) – Skandia Maraton – Dąbrowa Górnicza
Tour de Bike Atelier na półmetku
Wspaniała walka i kolarskie emocje w Dąbrowie Górniczej
Zwiastun wideo Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe 2017
Zapisy na Bike Atelier MTB Maraton ruszyły [PR]

Wyścig w Dąbrowie Górniczej odbył się w kiepskich warunkach pogodowych, od startu do mety w deszczu, a trasa diametralnie się zmieniła, mnóstwo kałuż i przyznam szczerze, że zanim peleton się nie rozciągnął dużo nie widziałam. Do tej pory wyciągam piasek z oczu ;)

magdalena-sadlecka-euro-bike-kaczmarek-electric-skandia-maraton-lang-team-dabrowa-gornicza-2016

Trasa płaska, początek 25 km zanim pojawiły się pagórki i las był dramatyczny i nudny. Co tu dużo mówić trasa w Dąbrowie do moich ulubionych nie należy, dlatego za sukces uważam ukończenie tego wyścigu. Startowałam tu wcześniej dwa razy i za każdym razem do mety dojechać nie mogłam. Tak więc do trzech razy sztuka.  Co do samej rywalizacji, Maja nie miała sobie równych, jechałyśmy na początku razem ale Maja postanowiła pojechać mocniej i pojechała, a ja starałam się utrzymywać stałe tempo do mety. W rezultacie wygrałam generalną klasyfikację Maratony rowerowe Lang Team.

Impreza medialna, profesjonalna oprawa ale szkoda, że to nie idzie w parze z dobrymi nagrodami, które są po prostu żenujące i zawodnicy wyjeżdżają zniesmaczeni.

COMMENTS

DISQUS: 1